04. mar. 2024 o 06:00
krsk, TASR, Koktejl

FOTO Iveta Malachovská oznámila veľkú novinku: V živote sa musíme viac tešiť ako trápiť!

placeholder
Populárna moderátorka Iveta Malachovská.
Zdroj: instagram/ivetkamalachovskaofficial

Život je zmena. U známej moderátorky to platí tiež.

Domáce promi
04. mar. 2024 o 06:00
FOTO Iveta Malachovská oznámila veľkú novinku: V živote sa musíme viac tešiť ako trápiť!

Život je zmena. U známej moderátorky to platí tiež.

Moderátorka relácie Dámsky klub Iveta Malachovská (58) predstavila novinku. RTVS v piatok 1. marca spustila svoj prvý výlučne online podcast s názvom DIVY IVY. Malachovská v ňom privíta každý týždeň dvojicu zaujímavých hostí zo Slovenska aj zo zahraničia, ktorí zanechávajú stopu v slovenskej spoločnosti. Prvý záber odtiaľ zverejnila už aj na sociálnej sieti. Nájdete ho v galérii nad článkom.

"Ak máte čas a chuť zastaviť sa na chvíľu pri zaujímavých ľuďoch, zapnite si podcast Divy Ivy, sú inšpiratívni so svojimi divmi. V živote sa musíme viac tešiť ako trápiť," odkázala Malachovská.

Ako by opísala nový projekt? "DIVY IVY vznikli z túžby prezentovať verejnosti šikovných, múdrych a výnimočných ľudí, ktorí svojou prácou, talentom či postojom k životu zanechávajú v našej spoločnosti výraznú stopu. Veľmi si vážim ich úspechy, ale aj to, že sa v súčasnej spoločenskej situácii stále dokážu niečomu diviť. A presne o tom sa budeme rozprávať. Spolu s nimi spovedám aj cudzincov, ktorí žijú v našej krajine a verím, že bude zaujímavá konfrontácia medzi nimi a ich divmi," priblížila známa Slovenka.

Ide o prvú reláciu RTVS v tomto formáte vytvorenú špeciálne pre online priestor. Hosťami budú: športový komentátor Marcel Merčiak, gastronóm z Francúzska Fred Miskiewicz, sochár Ján Ťapák, karikaturista Jozef Gertli Danglár, športový manažér Ali Juck, basketbalista Rado Rančík, moderátor Thomas Puskailer, hokejista Marián Bezák, režisérka Mariana Čengel Solčanská, choreograf z Nikaraguy Miguel Mendez, sklárka z Chorvátska Gordana Glass, lekár a cestovateľ Miloš Bubán a mnohí ďalší.

Dámsky klub

Magazín o ženách a pre ženy začínal na obrazovkách STV v roku 2008 pod názvom Dámsky magazín, po prestávke pokračuje pod názvom Dámsky klub. Jeho základ tvoria publicistické žánre, ktoré sa striedajú s aktuálnymi a praktickými informáciami pre každodennú potrebu. V pravidelných rubrikách nájdu diváčky aj rady na tému zdravá výživa, módne trendy v odievaní, bývaní, styling, fitnes či rady do domácnosti.