28. máj. 2024 o 08:26
krsk, Koktejl

FOTO Baby boom v slovenskom šoubiznise: Speváčka rodila o mesiac skôr, na bábätko sa tešia aj herec a moderátor!

placeholder
Laura a Martin Kulhánekovci sú rodičia.
Zdroj: Instagram/chrebetova

Z mnohých známych tvárí sú už rodičia.

Domáce promi
28. máj. 2024 o 08:26
FOTO Baby boom v slovenskom šoubiznise: Speváčka rodila o mesiac skôr, na bábätko sa tešia aj herec a moderátor!

Z mnohých známych tvárí sú už rodičia.

Mladá slovenská raperka Aless Capparelli (25) s futbalový reprezentantom Ľubomírom Šatkom sa pred niekoľkými dňami stali rodičmi! Ich synček sa vypýtal na svet o mesiac skôr.

"Welcome home Leon. 17.05.2024. Leonko sa vypýtal na svet o mesiac skôr, tak sme si naňho pár dní museli počkať, no oddnes je naša rodinka pokope a náš synček je konečne snami doma," napísala k fotke s bábätkom v pondelok Aless Capparelli.

Hviezda z TV JOJ

Na rodičovské povinnosti sa teší aj jojkárska hviezda. Podľa informácií týždenníka Život sa už čoskoro stane otcom herec a moderátor Dušan Ambróš z Nemocnice či relácie Riskuj.

"S Ivankou sa zoznámili počas nakrúcania seriálu Nemocnica, pretože ona tiež pracuje v televíznom prostredí. Preskočila medzi nimi iskra a odvtedy im to spolu funguje. Veľmi sa tešia na prvého potomka. Ivana je v deviatom mesiaci tehotenstva. Bude to chlapček," povedal týždenníku zdroj blízky dvojici.

Love Island rodinka

Šťastní rodičia sú aj z Laury a Martina Kulhánekovcov. Manželia a víťazi prvej série Love Islandu majú chlapčeka Mattea. "Spoločne sme na tento moment netrpezlivo čakali a my vám môžeme s radosťou oznámiť, že naša rodinka je v tejto chvíli kompletná, pretože k nám pribudol tento malý zázrak. Matteo,“ napísal Marin k fotke s maličkým.

Radostné očakávanie

Aj influencer a moderátor Samuel Miškov (25) spolu s priateľkou Dianou budú rodičia. "Na prebdené noci, strach, obavy, stres a zodpovednosť sa dá pripraviť len sčasti. Ale určite nie je ten malý človiečik pripravený na tú lásku, ktorá už teraz praská vo švíkoch," napísal s partnerkou krásne k fotkám.

Dvojnásobný otec

Moderátor Športových novín Peter Varinský je už dvojnásobným otcom, informuje Markíza. S manželkou Lenkou Varinskou, ktorá pred materskou pracovala v Reflexe, majú dcérku Lyriannu a maličkého synčeka Peťka. Všetky zábery nájdete v galérii.