28. sep. 2023 o 13:00
žani, Koktejl

Čo sa deje s Plačkovou? Ľudia si na nej všimli zmenu, konečne sa zverila: Nie som smutná, len...

placeholder
Nekorunovaná kráľovná Instagramu Zuzana Plačková
Zdroj: Instagram/queen.plackova

Takáto je pravda.

Domáce promi
28. sep. 2023 o 13:00
Čo sa deje s Plačkovou? Ľudia si na nej všimli zmenu, konečne sa zverila: Nie som smutná, len...

Takáto je pravda.

Influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková si plní svoje sny. Otvorila si v Bratislave viacero podnikov a tiež prevádzku s kozmetickými službami. Popri synčekovi Dionkovi a práci je v jednom kolotoči. Svoj čas aj naďalej venuje tiež sledovateľom na sociálnej sieti, ktorých zaujíma jej bežný život.

Za posledný rok všetci sledovali jej prerod z maminy s popôrodnými kilami na sexi kosť. Viacerým však udrelo do očí, že napriek tomu, ako idylicky vyzerá život Plačkovej, pôsobí smutne. Sledovateľom to nedalo a opýtali sa influencerky priamo. "Si strašná kočka, po tom ako si chudla. Naozaj ti strašne fandím a fakt ti to svedčí, ale nemôžem si pomôcť, ale prídeš mi úplne smutná," napísala fanúšička, ktorá ju obdivuje za to, čo dokázala.

Zuzany sa opýtala, či je šťastná. "Máš sa teraz viac rada? Ja ťa rada mám a prajem ti, aby si bola zasa šťastná," odkázala jej a pripojila niekoľko srdiečok. Tmavovlásku správa dojala a podelila sa s ňou aj s ostatnými. Všetkým tiež objasnila, prečo sa zdá byť smutná.

Správa, ktorú zverejnila nebola ojedinelá a v podobnom znení ich dostala veľa. "Je krásne, že sa o mňa zaujímate. Ale verte, že nie som smutná, len som unavená. Potrebovala by som ísť na dovolenku a odpočinúť si od všetkého, čo aktuálne robím. Inak som spokojná a šťastná, len mám toho na seba veľa," vysvetlila s tým, že si to mohli všimnúť, nakoľko nerobí len jednu vec ale aj 20 naraz.