04. mar. 2024 o 18:00
Dominika Vargová, Koktejl

Označili ju za najžiarlivejšiu ženu krajiny: Neuveríte, čo spravila, aby manžela odohnala od iných žien!

placeholder
Debbi Wood s manželom.
Zdroj: Profimedia

Trpí psychickou poruchou.

Zaujímavosti
04. mar. 2024 o 18:00
Označili ju za najžiarlivejšiu ženu krajiny: Neuveríte, čo spravila, aby manžela odohnala od iných žien!

Trpí psychickou poruchou.

Manželka označovaná za „najžiarlivejšiu ženu Británie“ použila svoje dávky vo výške 1500 libier mesačne na kúpu troch konzol Xbox v snahe udržať svojho manžela od iných žien, píše DailyMail.

Označili ju za najžiarlivejšiu ženu v Británii, pretože svojho manžela nútila pravidelne sa podrobovať testu na detektore lži, aby si overila, že je jej verný. Debbi Woodová teraz našla ďalší spôsob, ako ho odradiť od iných žien. Využila časť zo svojich 100 000 libier, ktoré dostala v dávkach. Peniaze použila na nákup troch konzol Xbox, aby ho zabavila.

43-ročná žena žiada o dávky od daňových poplatníkov, pretože podľa jej slov má byť príliš obézna na to, aby pracovala. Tvrdí, že nemôže vyjsť z domu, aby si zašportovala, pretože sa bojí, že sa jej ľudia budú vysmievať. Minulý rok sa dostala na titulky novín po tom, ako priznala, že kontroluje manželovi Stevovi telefón, e-mailové účty a bankové výpisy. Zakazuje mu dokonca sledovať televízne programy, v ktorých účinkujú Holly Willoughbyová a Anne Robinsonová, pretože má podozrenie, že sa mu páčia. Namiesto toho manželia trávia čas hraním hier. Svoju spálňu vybavili tromi hernými konzolami za 250 libier.

Britskí daňoví poplatníci zaplatili aj za to, aby pani Woodová mala:

  • motorizované lôžko za 800 libier, ktoré jej masíruje telo a pomáha jej tak zaspať,
  • novú kuchyňu špeciálne navrhnutú pre jej postavu,
  • upratovačku trikrát týždenne, hoci Steve dostáva 700 libier mesačne ako príspevok na opatrovanie a podporu príjmu, aby sa o Debbi staral nepretržite,
  • špeciálnu kúpeľňu, ktorá je úplne hydroizolovaná so sprchovacím kútom na rovnakej úrovni ako zvyšok podlahy, v dvojizbovom obecnom dome manželov

„Zaplatila som do systému, mám nárok na veci, ktoré dostávame. Môj invalidný dôchodok, príspevok na opatrovanie, podpora príjmu. Nemôžete sa otočiť a povedať niekomu: "Ach, pretože si obézny, je to tvoja vina." Nemôžem za to, že som pribrala,“ povedala Debbi. „Je smutné, že nemôžem vyjsť z domu, aby som si zašportovala, pretože sa bojím, že sa mi ostatní ľudia budú posmievať,“ dodala.

Začiatkom tohto roka vyšlo najavo, že žiarlivosť pani Woodovej je spôsobená Othellovým syndrómom, psychiatrickou poruchou. Ľudia trpiaci touto poruchou sú presvedčení, že ich partneri sú neverní, a to aj bez dôkazov. Zdá sa však, že udržiavať manžela v hre jej nestačí na to, aby bola spokojná. Pani Woodová z Leicesteru teraz chce podstúpiť operáciu, aby mohla schudnúť 10 kíl a menej sa obávať, že ju jej 32-ročný partner podvádza.

„Hraním hier strávime pravdepodobne viac ako polovicu dňa,“ povedal pán Wood o herných návykoch.