29. feb. 2024 o 18:00
NK, Koktejl

Neuveríte, za koho sa vydala táto žena: Zbadáte Roberta, budete mať dosť...

placeholder
Felicity je zamilovaná do dvoch bábik.
Zdroj: facebook/ Felicity Kadlec

Felicity si našla novú lásku.

Zahraničie
29. feb. 2024 o 18:00
Neuveríte, za koho sa vydala táto žena: Zbadáte Roberta, budete mať dosť...

Felicity si našla novú lásku.

Žena, ktorá sa v minulosti vydala za zombie bábiku, si teraz za svojho manžela zobrala figúrku mimozemšťana v životnej veľkosti. Na obrade sa zúčastnilo ich "mŕtvolné bábkové potomstvo", napísal Daily Star.

Lásku možno nájsť na tých najzvláštnejších miestach a Felicity Kadlecová z amerického štátu Massachusetts ju našla vo svojej zombie bábike Kelly, ešte keď bola len tínedžerka. 24-ročná Felicity si Kelly vzala v záhrade svojho starého otca ešte v roku 2018.

Felicity sa však zamilovala aj do Roberta, 1,8 metrovej bábiky mimozemšťana, ktorú si kúpila, keď mala 17 rokov. Teraz je v polyamornom vzťahu s Kelly a Robertom, ktorí s ňou podľa nej komunikujú prostredníctvom "snov, myšlienok a pocitov". Táto trojica si dokonca založila vlastnú rodinu a v súčasnosti má 10 "detí". Do ich potomstva patria zombie bábiky Holly, Molly, Billy, Luna, Rachel, Robbie a Victor, ako aj gremlin Grem Grem, mimozemšťan Marty a morská príšera Finney.

Felicity sa vydala za bábiku mimozemšťana.
Felicity sa vydala za bábiku mimozemšťana.
Zdroj: facebook/ Felicity Kadlec

Začiatkom tohto mesiaca sa Felicity a Robert rozhodli posunúť svoj románik na vyššiu úroveň a na Valentína sa vzali. Na videu zo svadby zverejnenom na jej YouTube kanáli je vidieť Felicity v dlhých červených šatách s mašľou vo vlasoch, ako drží kyticu kvetov a stojí vedľa neho. Kelly, ktorá má s Felicity rovnaké tetovanie, stála vedľa páru s prsteňom v ruke, a za nimi boli nastúpené ich bábiky.

"Sme tu, aby sme Roberta a Felicity Kadlecovcov spojili vo zväzku manželskom," bolo počuť na videu.

"Ja, Felicity Kadlecová, si beriem Roberta Kadleca za manžela, aby som s ním bola v chorobe i v zdraví. Robert, sľubujem ti, že budem tvojou najlepšou priateľkou a budem ťa bezpodmienečne milovať v dobrom aj zlom," predniesla rozžiarená Felicity.

"Berieš si ty, Robert Kadlec, Felicity Kadlecovú za svoju manželku, svoju duchovnú partnerku a budeš ju bezpodmienečne milovať v dobrom aj zlom?" pokračoval sobášiaci.

"Hovorí áno," odpovedala Felicity predtým, ako pobozkala svojho nového manžela, vzala si od Kelly prsteň a nasadila si ho na prst. Felicitiini odberatelia sa v komentároch pustili do blahoželania novomanželom.

"To je krásne," uviedol jeden z nich. "Gratulujem! Ste spolu veľmi roztomilí a prajem šťastného Valentína," napísal ďalší. Jedna fanúšička sa pýtala, či Kelly nemá s ich svadbou nejaké problémy, ale Felicity ich ubezpečila, že jej manželka zombie bábika jej románik s Robertom schvaľuje.

"Je s tým v pohode, ona a Robert sú skvelí priatelia," odpovedala. Felicity minulý rok v rozhovore pre iWonder o svojej nezvyčajnej rodine tvrdila, že Robert a Kelly sú veľmi dobrými rodičmi. "Ja, Robert a Kelly, milujeme naše deti, sú pre mňa výnimočné a považujem sa za ich matku, matku bábik," povedala. Prezradila tiež, že so svojimi partnermi bábikami má aj fyzický vzťah.

"Zvyčajne sa delím o posteľ s Kelly, ak nie, niekedy sa delím o posteľ s Robertom alebo s oboma. Rada sa s ňou maznám, dotýkam sa jej vlasov a podobne, bozkávam ju a milujem ju."