20. nov. 2023 o 06:00
žani, Koktejl

Otto Weiter na rovinu: Pravda o vzťahu s mojimi dcérami! Prekvapivé slová o Nikole

placeholder
Otec s dcérou sa vlani dokonca stretli.
Zdroj: Facebook/OttoWeiter, Instagram/nikolaweiterova

Preniesli sa cez to?

Domáce promi
20. nov. 2023 o 06:00
Otto Weiter na rovinu: Pravda o vzťahu s mojimi dcérami! Prekvapivé slová o Nikole

Preniesli sa cez to?

Repeťák Otto Weiter (67) tento rok vliezol do chomúta piatykrát. Lásku so speváčkou Petrou Maxin (42) spečatili po skoro troch rokoch spolunažívania. Veľký deň páru bol obrovským prekvapením, nakoľko dvojica ešte v marci tvrdila, že oficiálny papier nepotrebuje. Názor napokon zmenili a áno si povedali na začiatku mája v kaštieli v Ivanke pri Dunaji.

Po svadbe sa z Otta stal nevlastný otec. Jeho manželka má z prechádzajúceho vzťahu syna Lea. Spevák má ešte dve vlastné dcéry. Staršia Andrea sa narodila jeho prvej manželke Milke. S druhou manželkou Renátou majú Nikolu. Bývala fitneska žije už niekoľko rokov za veľkou mlákou a so slávnym otcom mali v minulosti turbulentný vzťah. Pod hádky medzi otcom a dcérou sa podpísala jej práca gogo tanečnice v nočnom klube. Spory napokon hodili za hlavu a opäť spolu vychádzajú dobre.

K vzťahu s dcérami sa Otto vyjadril v relácii Na Pokec. "S Andrejkou sa stretávame pravidelne a s Nikolkou sme v kontakte. Minulý rok bola dokonca aj u mňa," prezradil známy repeťák. Brunetka sa po pikantnej práci vydala úplne iným smerom a plní si svoj sen. V USA sa dala na štúdium a chce sa stať veterinárkou.