03. apr. 2024 o 06:00
jž, Koktejl

Koleníka v Let's Dance premohli slzy: Bol som strašne rád, že to nastalo!

placeholder
Koleník svojim hodnotením rozplakal Petru Dubayovú a Jakuba Jablonského.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Svojím hodnotením rozplakal aj Petru Dubayovú a Jakuba Jablonského.

Domáce promi
03. apr. 2024 o 06:00
Koleníka v Let's Dance premohli slzy: Bol som strašne rád, že to nastalo!

Svojím hodnotením rozplakal aj Petru Dubayovú a Jakuba Jablonského.

Keď sa v nedeľu večer objavil na televíznych obrazovkách Ján Koleník (44), všetci jasali. To, ako vnímal svoj návrat do markizáckej šou, porozprával webu markiza.sk.

Janko v roku 2022 predviedol, že jeho silnou stránkou nie je len herectvo. V tanečnej šou Let's Dance každé kolo ohuroval porotu spolu so svojou tanečnou partnerkou Vandou Polákovou a nakoniec nikoho neprekvapilo, keď získali titul kráľ a kráľovná tanečného parketu. V ďalšom ročníku zasadol na porotcovské kreslo a tento rok sa objavil ako špeciálny porotca v piatom kole.

Na otázku, či by zostal v šou natrvalo ako porotca, nemal jednoznačnú odpoveď. "Vieš čo, ja som aj Jančimu Ďurovčíkovi hovoril, že ty kokos, ja som vyšiel z cviku. Tá šou, ako je to v takom časovom slede to ide, tak mňa to normálne vyčerpalo. Lebo byť v podstate tri hodiny pohotový, ale ešte sme mali generálku. Takže my sme tu celý deň a do toho ešte je to emotívne, takže ja som takmer vyšťavený," povedal redaktorovi počas rozhovoru a dodal, že sa ho má na to spýtať nasledujúci deň.

Tak ako každý, má aj Koleník svojho favorita. "Samozrejme, od samého začiatku mám favorita Jakuba Jablonského. Ja som to ani nechcel zverejňovať, ale už som to povedal do toľkých novín, že si myslím, že je to legitímne hovoriť. Veď je to jasne vidieť, že je favoritom od začiatku a ja si myslím, že najväčšia veľkorysosť je povedať, že chvalabohu, že budú ďalší nástupcovia, ktorí prinesú kvalitný tanec a kvalitnú šou," pochválil svojho kolegu.

Počas hodnotenia Jakuba Jablonského mal slzy v očiach a potreboval chvíľu na upokojenie. Očakával to, keďže tanec je jeho srdcová záležitosť.

"Mňa vždy chytí ten tanec za srdce - pokiaľ je kvalitný a pokiaľ je tam nejaká emócia, nejaký message (odkaz, pozn. red.). A v tom čísle emócia bola a bol som strašne rád, že to nastalo. Lebo je to zaujímavé aj pre televíziu, keď sa porotca rozplače, ale tým nechcem povedať, že by som to hral, ale bolo to naozaj úprimné. A o to viac som si to užil. A myslím si, že si to číslo naozaj zaslúžilo aj standing ovation, aj takú odozvu, dokonca aj takú emocionálnu odozvu," otvoril sa.

Pri hodnotení Petry Dubayovej jej povedal, že je mu cťou s ňou hrať a oboch to veľmi rozcítilo.

"No však aj ja som mal slzy, keď som jej to hovoril. Ja si myslím, že táto šou, k nej to patrí. Lebo túto šou ja vnímam ako také nejaké objatie a taký dotyk ľudskosti v podstate. My sa stále za niečím naháňame, chceme sa presadiť a do toho žijeme každý svoje životy. Tak si myslím, že toto je vynikajúca príležitosť na to, aby sme sa navzájom objali a popriali si len to pekné a zažili spolu tú lásku v zmysle medziľudských vzťahov," dodal na záver.