30. sep. 2023 o 15:00
krsk, Koktejl

Ťažká téma u Adely Vinczeovej: Žiť z ruky do úst? Obavy z chudoby!

placeholder
Moderátorka Adela Vinczeová a speváčka a herečka Alžbeta Ferencová alias Zea.
Zdroj: Instagram/this.is.zea

Po vážnej téme prišlo aj na vtipkovanie.

Domáce promi
30. sep. 2023 o 15:00
Ťažká téma u Adely Vinczeovej: Žiť z ruky do úst? Obavy z chudoby!

Po vážnej téme prišlo aj na vtipkovanie.

Moderátorka Adela Vinczeová (42) si do obľúbenej talkshow pozýva hostí, ktorí sú výnimoční svojou originalitou. V Štúdiu L+S najnovšie privítala herečku a speváčku Alžbetu Ferencovú (31) alias Zeu, ktorá hviezdila v slovenskom seriáli Iveta.

"Predstav si, že si sa narodila niekde na východe Slovenska s o niečo tmavšou pleťou a celý život počúvaš o tom, že nech zvíťazí silnejší. Lenže tvoja východisková pozícia je iná. Akoby Jano Volko štartoval z miesta, ktoré je 20 metrov za súperom. Tak buď rezignuješ, alebo zamakáš. Betka Ferencová zamakala. Možno aj oveľa viac ako my - múdri a pekní gadžovia," napísala v upútavke k talkshow Adela.

"Samozrejme, dôležitý bol vklad od rodičov. Aj vďaka nemu dnes nemusí žiť z ruky do ruky. ZEA, bola si pre nás obrovským zážitkom," dodala.

Adela Vinczeová sa počas rozhovoru spýtala Betky, či teraz rozumie rodičom, že ju drezúrovali. "Dajme tomu, že z 80 % áno. Tých 20 % niekedy premýšľam nad tým, že keby ma trošku uvoľnili alebo uvoľnili tú, tú uzdu, tak možno som mohla v tom, napríklad tanci alebo v speve, figurovať skôr a dlhšie a možno som mohla niekde...," nedokončila herečka, keď sa Adela odrazu spýtala, či jej v tom bránili.

"Nebránili mi v tom vyslovene, ale, samozrejme, tam padla téma toho, že... tak, čo robia Rómovia? Tancujú, spievajú. Mala by si robiť niečo iné. Nebudeš mať proste taký život, že si budeš všetko platiť a tak. Budeš žiť z ruky do ruky," povedala Zea, čím prekvapila Adelu, ktorá ju pohotovo opravila, že do úst. V téme rodičov narážali obe na to, že nechceli, aby upadla do zaužívaných stereotypov.

"Alebo do úst, hej," odvetila Zea, na čo Adela ju aj divákov pobavila tvrdením, že sa dá prehodiť z ruky do ruky. "Ja som... Zas mi napadlo také, že z ruky do huby, ale som nechcela povedať. Tak z ruky. Ale nemôžeme to tak používať? Že z ruky do ruky a do úst?" spýtala sa so smiechom herečka. "Z ruky do ruky, že nenaješ sa vôbec. To je, že to iba prehadzuješ," ukončila nečakanú humornú vsuvku Vinczeová.