20. máj. 2024 o 07:30
jž, Koktejl

Dara Rolins to 3 mesiace po plastike priznala: Nevedela som, že to bude tak...

placeholder
Speváčka Dara Rolins nečakala tak dlhú rekonvalescenciu po plastike.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Videla obrázok pred a po a chcela to tiež bez zisťovania ďalších informácií.

Domáce promi
20. máj. 2024 o 07:30
Dara Rolins to 3 mesiace po plastike priznala: Nevedela som, že to bude tak...

Videla obrázok pred a po a chcela to tiež bez zisťovania ďalších informácií.

Speváčka Dara Rolins (51) sa po päťdesiatke rozhodla vylepšiť svoj vzhľad a vo februári vycestovala za hranice nechať si spraviť si facelifting. Zákrok pred svojimi sledovateľmi na sociálnej sieti chcela tajiť. Nakoniec ju ale zradil samotný chirurg, keď zverejnil video z konzultácie so speváčkou.

Prvé snímky po zákroku zverejnila Dara až po troch mesiacoch a spustilo to vlnu kritiky. Ľudia jej príspevky komentovali, že to už nie je ona. Sama speváčka na svojom blogu priznala, že nečakala takú dlhú rekonvalescenciu. "Jazvy sa zahoja tak za 2 mesiace. Ovšem čas, ktorý potrvá než sa budete cítiť a vyzerať prirodzene, je výrazne dlhší. Môžem potvrdiť, že som po troch mesiacoch približne v polovičke," napísala na úvod Dara.

Všetko závisí od človeka. "A po osobnej skúsenosti z rýchlosti uzdravovania sa, som pripravená, že to môže trvať ešte o dosť dlhšie. Záleží aj na kvalite a hrúbke kože. Tá moja je síce kvalitná, ale jemná. Kvalitná aj vďaka zdravému životnému štýlu. Silným fajčiarkam sa napr. podobný zákrok ani nedoporučuje," vysvetlila.

Sama nevedela, do čoho ide. "A nie, nevedela som, že to bude tak dlho trvať. Som strelec. Povaha, ktorá ide do všetkého po hlave. Videla som obrázok PRED a PO a chcela som to tiež. Možno dobre, že som dopredu nevedela o jak veľký a komplikovaný zákrok sa vlastne jedná...a že mi z toho celého bude v závere už pekne hrabať," priznala na záver Dara.