08. júl. 2024 o 16:00
mj, Koktejl

Na video Gáboríkovej dopadla kritika fanúšičky, všimla si to aj Ivana: Preboha!

Sťažnosť ju prekvapila.

Domáce promi
08. júl. 2024 o 16:00
Na video Gáboríkovej dopadla kritika fanúšičky, všimla si to aj Ivana: Preboha!

Sťažnosť ju prekvapila.

Ivana Gáborík (37), tanečnica a manželka nášho bývalého hokejistu Mariána Gáboríka (42), je známa nielen ako žena s dokonalým štýlom. Vie to totiž aj v kuchyni a často sa so svojimi fanúšičkami delí o rôzne recepty na zdravé pochúťky. Nedávno opäť potešila sledovateľov na Instagrame. Dočkala sa však aj kritiky. Čo jej fanúšička vytkla?

Dvojnásobná mamička Ivana pridala video, na ktorom ukazuje prípravu bulguru s omáčkou, nájdete ho na začiatku článku. Samozrejme, fanúšičky neváhali a pýtali sa rôzne otázky k receptu. Niektorým však udrelo do očí niečo celkom iné.

„Bože, bez odhaľovania už nejde ani recept natáčať,“ skritizovala video jedna z nich. Poukazovala na fakt, že Ivanka mala na sebe pri varení plavky. K tomuto postrehu pribudlo viacero ďalších reakcií, jedna aj od samotnej autorky receptu. „Preboha!“ reagovala prekvapená Gáboríková.

Viaceré fanúšičky sa Ivany zastali. „A čo má na dovolenke variť vo svetri a v teplákoch? Čo konkrétne vám vadí? Ruky alebo nohy? Ak kúsok dekoltu, tak to potom žiadna z nás nemôže variť v tielku,“ napísala prvá.

Niektoré však zdieľali podobný názor ako autorka kritického komentára a poukazovali na to, že na takéto video by sa hodil iný outfit než plavky.