18. jún. 2024 o 14:30
žani, Koktejl

Vlhová na svadbe zažiarila v krásnych šatách: Jeden detail vám ale udrie do očí!

placeholder
Petra Vlhová s priateľom Michalom Kyselicom.
Zdroj: instagram/petravlhova13

Zaľúbencom zazvonili svadobné zvony.

Domáce promi
18. jún. 2024 o 14:30
Vlhová na svadbe zažiarila v krásnych šatách: Jeden detail vám ale udrie do očí!

Zaľúbencom zazvonili svadobné zvony.

Brat Petry Vlhovej Boris (32) našiel svoje šťastie po boku dlhoročnej partnerky Simony. Dvojicu spája okrem lásky dcérka Lujza a po novom aj sobášny list. Áno si povedali v piatok (14.6.). Šťastný deň spolu s bratom prežívala i naša lyžiarska hviezda. Ako si všimol Šport24.sk, rodičov ženícha by ste medzi pozvanými hľadali márne.

"Aj napriek tomu, že máme s Borisom na niektoré oblasti rozdielne názory a nie vždy sa stotožňujeme so všetkými jeho krokmi, plne rešpektujeme cestu, po ktorej sa rozhodol ísť a vždy, keď to bude potrebovať, budeme na jeho strane," vyjadril sa pre web otec súrodencov Igor. "Je to náš jediný syn a aj keď nebudeme mať možnosť byť súčasťou jeho svadobného dňa, prajeme mu len to najlepšie, a samozrejme, veľa lásky a šťastia," zakončil.

Spoločnosť Petre robil partner Michal Kyselica. Zamilované hrdličky si spravili na svadbe fotku, ktorou sa úspešný podnikateľ pochválil na sociálnej sieti. Vlhovú si spája väčšina Slovákov so športovým oblečením, preto je pre nich výnimočné vidieť ju v šatách či sukni. Na bratovu svadbu zvolila midi šaty vo výraznej fialovej farbe. Pohľad vám hneď zablúdi k jej topánkam, ktoré pútajú veľkú pozornosť. Fotky z veľkého dňa si môžete pozrieť v galérii.