21. apr. 2024 o 06:00
mob, Koktejl

FOTO Filip Sulík varil v Bez servítky v otcovom byte: Sauna v spálni! Takto to vyzerá u exšéfa SaS

placeholder
Filip Sulík varil v Bez servítky v otcovom byte: Takto to vyzerá u exšéfa SaS!
Zdroj: reprofoto/ TV JOJ a TASR

Ako to vyzerá v Sulíkovom byte?

Domáce promi
21. apr. 2024 o 06:00
FOTO Filip Sulík varil v Bez servítky v otcovom byte: Sauna v spálni! Takto to vyzerá u exšéfa SaS

Ako to vyzerá v Sulíkovom byte?

Syn politika Richarda Sulíka Filip je veľmi aktívny na sociálnych sieťach. Fanúšikom dáva často možnosť pýtať sa anonymné otázky takmer každý deň a svojimi odpoveďami niekedy dokáže poriadne prekvapiť, čím na seba často pútava pozornosť.

Podľa jeho vlastných slov, ide o splnenie jeho sna. Vždy mal sklony k získavaniu pozornosti a dokonca v minulosti sa túžil stať hercom. V súčasnosti pracuje ako programátor, no jeho cieľom je, aby jeho aktivity na sociálnych sieťach boli jeho hlavným zdrojom príjmu.

Popularitu z Instagramu už dokázal preniesť aj na televízne obrazovky. V šou TV JOJ Bez servítky sa predstavil so štvoricou ďalších influencerov, ktorí sa predstavia aj na podujatí Fight Night Challenge. Trojchodové menu s programom ale pre svojich hostí nevaril u seba doma, ale využil na to byt svojho otca. „Je to byt, kde som počas svojho vyrastania sčasti býval,“ vysvetlil Fiki.

Nezvyčajnejším „kúskom“ v byte známeho politika je priestranná sauna v spálni. „Môj otec má rád sauny, vždycky v každom dome, byte, kde býval si ju dal dorobiť,“ prezradil Sulík junior a dodal, že túto „vášeň“ po ňom zdedil. Ako to vyzerá v byte niekdajšieho predsedu strany SaS si môžete pozrieť vo FOTOgalérii!