01. okt. 2023 o 16:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Janka Hospodárová zahodila zábrany: FOTO s priateľom, takto provokuje zadkom!

placeholder
Janka Hospodárová.
Zdroj: Instagram/janahospodarova

Oblečenie vymenila za bikiny.

Domáce promi
01. okt. 2023 o 16:00
Janka Hospodárová zahodila zábrany: FOTO s priateľom, takto provokuje zadkom!

Oblečenie vymenila za bikiny.

Obľúbená moderátorka markizáckych Športových novín Janka Hospodárová je divákom známa ako uhladená blondínka, ktorá pravidelne informuje o novinkách zo sveta športu. Okrem toho je už dlhšie vo vzťahu s partnerom Ľubošom, po boku ktorého žiari šťastím. So svojou láskou si rada vyjde do spoločnosti a pred pár mesiacmi sa objavili aj na prenose Let's Dance, kde im to náramne pristalo.

Dvojica občas zverejní spoločnú fotku aj na sociálnych sieťach a je na nich vidieť, že ide o harmonický pár, ktorý sa perfektne dopĺňa. Hrdličky využili, že na sklonku septembra máme priam letné teploty a vyrazili k vode. Spoločnosť im robil psík a obaja si užívali letné teploty, ktoré sú momentálne sprievodným znakom tejto jesene. "Nany a Jany na rieke Dunaj. Leto je späť," napísala Janka k fotografii, na ktorej pózuje na člne a má na sebe len bikiny.

Pre ľudí ide o pomerne nezvyčajný pohľad, keďže na obrazovkách ju vidia len v štýlových kostýmoch alebo šatách. Diváci z jej tela toho veľa nevidia, no to, čo skrýva pod šatami, hrdo ukazuje na Instagrame. Jej partner Ľuboš následne zverejnil ďalšiu snímku, na ktorej obaja spokojne ležia na člne a radujú sa z teplého dňa. "Ešte trošku slniečka s Nankou," napísal k záberu, na ktorom sa Janka pochválila aj svojím pozadím. Fotky Hospodárovej v bikinách nájdete v galérii.