07. okt. 2023 o 20:00
NK, Koktejl

Max a jeho frajerka majú sex s inými ľuďmi: Pár odhalil pravidlo, ktoré ich drží pokope!

placeholder
Max a Hailey dali výpoveď v práci a začali sa na plno venovať OnlyFans.
Zdroj: instagram/maxfills1

Pár začal s otvoreným vzťahom počas pandémie.

Zahraničie
07. okt. 2023 o 20:00
Max a jeho frajerka majú sex s inými ľuďmi: Pár odhalil pravidlo, ktoré ich drží pokope!

Pár začal s otvoreným vzťahom počas pandémie.

Hailey Rose a jej priateľ Max Fills, ktorí sa zoznámili na univerzite, sa rozhodli spávať s inými ľuďmi. Tvrdia, že sa nechcú príliš obmedzovať, aby si užili čo najviac rozkoše. Daily Star informoval, že obidvaja nedávno dali výpoveď v práci a začali sa venovať priemyslu pre dospelých. Výstredné duo však dodržiava jedno pravidlo, aby svoj vzťah udržali.

Dvojica poskytla svoj vôbec prvý rozhovor legendárnej britskej herečke pre dospelých Tanye Tate v jej podcaste Skinfluencer Success.

"Doslova som sa rozišiel so svojou poslednou priateľkou, pretože som jej povedal, že chcem skúsiť porno. Takže som naozaj neplánoval hľadať si ďalší vzťah, keďže som sa snažil robiť toto. Ale naozaj som sa do nej veľmi rýchlo zamiloval a nakoniec sme sa dali dokopy, ale stále sme chceli otvorený vzťah, takže sme začali swingovať, stretávať sa s inými pármi v našom veku a robiť úplné výmeny. Náš vzťah išiel z 0 na 100," povedal Max o tom, ako stretol Hailey počas štúdia na Kalifornskej univerzite v Santa Cruz.

"Vždy sme boli veľmi sexuálni ľudia, takže nám to prišlo prirodzené. Nezdalo sa nám to ako veľký krok, pretože to bolo vždy niečo, čo sme chceli vyskúšať. Určite sme sa o tom museli veľa rozprávať po tom, čo sme to urobili prvýkrát, pretože musíte komunikovať o tom, čo vám vadí a nevadí, kde sú hranice, pretože sa stále milujeme a chceme sa navzájom rešpektovať pri tomto experimentovaní," dodala Hailey.

"Pre každý pár je to iné a my máme veľmi málo pravidiel, pretože máme radi iných ľudí a chceme, aby ten druhý mohol zažiť všetko, čo chce," vysvetlila.

"Máme len niekoľko pravidiel, ale sú dosť dôležité. Nesmieme cez noc spať v jednej posteli s niekým iným," povedal Max o striktných pravidlách, ktoré dodržiavajú.

"Sú isté romantické veci, ktoré chceme udržať medzi nami, ale pokiaľ ide o sexuálne veci, tak kľudne ideme na to," dodala Hailey so smiechom.

Aby to dvojica ešte viac okorenila, začala svoje sexi dobrodružstvá zverejňovať na sociálnych sieťach. Po tom, čo sa dostali na titulnú stránku Redditu, si uvedomili, že ich spálňové vyvádzanie by mohlo byť spôsobom, ako zarobiť peniaze.

"Urobila som pravý opak toho, čo väčšina ľudí, keď som najprv dala výpoveď v práci a potom som nám založila OnlyFans, čo dokazuje, že sme si povedali, že do toho vložíme všetku svoju energiu a naozaj sme sa do toho pustili," opísala Hailey. Práve v tomto čase sa Max a Hailey rozprávali o tom, ako ďaleko to chcú dotiahnuť.

"Keď sa Reddit začal rozbiehať, museli sme si sadnúť a porozprávať sa o tom, že nás ľudia pravdepodobne začnú spoznávať na verejnosti a naša rodina sa to pravdepodobne čoskoro dozvie, takže či chceme pokračovať a či nám vyhovuje tento druh slávy?" povedal Max.

"Sadli sme si a rozprávali sa o tom možno päť minút a zhodli sme sa, že áno, ideme do toho. Chceme byť čo najúspešnejší a nie je dôvod, aby sme sa za to hanbili. Išli sme do toho a prvé video na Pornhube malo možno sedem alebo osem miliónov pozretí."

Odvtedy sa už neohliadli späť a spolupracovali s niektorými z najväčších mien v tomto odvetví - vrátane chlapca z Derby Keirana Leeho, ktorý sa preslávil tým, že sa vyspal s 4 000 ženami a poistil si penis na 1 milión dolárov.