10. dec. 2023 o 19:00
emd, Koktejl

Samozvaný Nostradamus varuje ľudstvo: Desivé udalosti odštartuje koniec roka 2023!

placeholder
Veštcovi Athosovi už niekoľko predpovedí vyšlo.
Zdroj: Instagram/athos_salome

Mladý muž varuje ľudstvo.

Zaujímavosti
10. dec. 2023 o 19:00
Samozvaný Nostradamus varuje ľudstvo: Desivé udalosti odštartuje koniec roka 2023!

Mladý muž varuje ľudstvo.

Athos Salome, ktorého jeho prívrženci nazývajú živým Nostradamom, je známy svojimi predpoveďami, z ktorých sa mnohé naplnili, píše denník Mirror. Pravdepodobne najznámejšou veštbou, ktorú predpovedal, bol odchod kráľovnej Alžbety II., ako aj to, že Elon Musk zruší Twitter v prospech "X". Veštec však tvrdí, že existuje niekoľko významných svetových udalostí, na ktoré sa jeho paranormálne aktivity nedokážu napojiť.

Vo svojich najnovších zjaveniach varuje pred povodňami a zemetraseniami v nasledujúcich mesiacoch. Dokonca uviedol presné miesta, kde tieto katastrofy udrú. Athos svojimi víziami nechce šíriť paniku a zároveň dodal, že nemusia byť nevyhnutne vytesané do kameňa.

Napriek tomu, že Athos predpovedá smrť a škody v celosvetovom meradle, tvrdí, že stále možno podniknúť kroky, aby sa mnohým z nich zabránilo.

"Moje varovania majú v skutočnosti slúžiť ako motivácia, aby sme sa spojili a dali prednosť nášmu blahu. Musím tiež zdôrazniť dôležitosť realizácie politík, budovania infraštruktúry a, čo je dôležité, zvyšovania povedomia na globálnej úrovni a verím, že vďaka správe vecí verejných a spolupráci občanov môžeme týmto problémom úplne predísť," povedal veštec.

Podľa Athosa by sme mali očakávať zvýšenú vulkanickú a seizmickú aktivitu v Tichomorskom ohnivom kruhu, konkrétne na indonézskom ostrove Jáva, ako aj v pobrežnom pásme od severnej Kalifornie v USA po južnú Britskú Kolumbiu v Kanade. "Tieto nádherné oblasti budú čeliť neúprosnej sile prírody," predpovedal.

Predpokladá tiež nárast intenzity hurikánov a cyklónov v regiónoch, ako je juhovýchodná Ázia vrátane Filipín a Thajska. Okrem toho varoval oblasti s vysokým rizikom búrok, ako je Mexický záliv a Florida v Spojených štátoch, pričom zdôraznil, že je dôležité byť dobre pripravený čeliť týmto novým trendom.

Athosove predpovede naznačujú, že silné dažde spôsobia záplavy v Brazílii, v povodí rieky Gangy v Indii a v delte rieky Mekong vo Vietname. Podľa denníka Daily Star sa v týchto regiónoch musí pozornosť sústrediť na opatrenia na predchádzanie povodniam. Pri pohľade do ďalekej budúcnosti Athos varuje, že Amsterdam v Holandsku, New York v USA a Tokio v Japonsku sa musia pripraviť na zabezpečenie budúcnosti, aby pôdu nepohltila voda.