03. okt. 2023 o 13:00
žani, Koktejl

Kollárova mamička Laura niečo také ešte nespravila: Prvé verejné vyznanie politikovi!

placeholder
Laura vyznala Kollárovi lásku.
Zdroj: Instagram/_leyla_lv_, TASR

Zrejme ho takto chcela utešiť.

Domáce promi
03. okt. 2023 o 13:00
Kollárova mamička Laura niečo také ešte nespravila: Prvé verejné vyznanie politikovi!

Zrejme ho takto chcela utešiť.

Slovensko si v sobotu vybralo svojich poslancov a čaká na zostavenie vlády. Do Národnej rady SR sa dostalo dokopy 7 strán. Z jasného víťazstva sa tešil Smer so ziskom 22,94 percenta hlasov, čo mu prinieslo 42 kresiel v parlamente. Na druhom mieste skončilo Progresívne Slovensko so 17,96 percenta so ziskom 32 poslaneckých mandátov. Za ním nasleduje Hlas-SD (14,7 percenta) s 27 poslaneckými kreslami.

Do parlamentu sa dostala aj koalícia OĽANO a priatelia, Kresťanská únia a Za ľudí (8,89 percenta), ktorá obsadí v parlamente 16 poslaneckých miest. KDH získalo 6,82 percenta hlasov a v parlamente bude mať 12 poslancov, za ním nasleduje strana SaS (6,32 percenta), ktorá bude mať 11 poslancov. Do parlamentu sa dostala aj SNS (5,62 percenta), ktorá získala desať poslaneckých miest.

Tesne pred bránami parlamentu ostala Republika so ziskom 4,75 percenta a Aliancia so 4,38 percenta. Pod troma percentami hlasov sú Demokrati (2,93 percenta) a Sme rodina (2,21 percenta). Boris Kollár sa k výsledkom volieb vyjadril na sociálnej sieti až v pondelok. Povolebný deň nebol najšťastnejší v jeho živote, podľa vlastných slov ho táto skúsenosť robí silnejším, ako bol kedykoľvek predtým.

"Cítim obrovskú vďaku voči všetkým voličom, ktorí pri nás aj napriek takej špinavej antikampani zostali a dali nám hlas. Vždy som pomáhal ľuďom a preto som chcel v roku 2015 vstúpiť do politiky, aby som mohol pomáhať vo väčšom rozmere. Čo budúcnosť prinesie, sám ešte neviem; ale viem, že som za tento rok, aj keď nebol najľahší a bol plný problémov, vďačný. Urobil ma omnoho silnejším a múdrejším a som vďačný tomu tam hore, že ma vyčistil od ľudí v mojom okolí, ktorí tam nemali čo robiť," napísal a narážal na príspevky expartnerky a matky dvoch jeho synov Barbory Richterovej.

Veľkú podporu mal od ďalších mamičiek. Posledné mesiace pri ňom stála a otvorene ho podporovala speváčka Barbora Balúchová, ktorá mu porodila syna, a tiež mladučká Laura, ktorá sa v lete stala mamou jeho 13. potomka. Blondínka zdieľala Kollárovo najnovšie video, v ktorom reagoval na výsledky volieb, a napísala niečo nečakané. "Áno, ešte silnejší! Ľúbime ťa," vyznala sa prvýkrát verejne Laura.