24. máj. 2024 o 04:00
krsk, Koktejl

Krásna nevesta Hilmerová vám vyrazí dych: Svadba so známym hercom!

placeholder
Slovenská herečka Monika Hilmerová.
Zdroj: Instagram/hilmerovamonika

Nespoznáte ju.

Domáce promi
24. máj. 2024 o 04:00
Krásna nevesta Hilmerová vám vyrazí dych: Svadba so známym hercom!

Nespoznáte ju.

Obľúbená herečka Monika Hilmerová (49) na najnovších záberoch prekvapuje. Dvojnásobná mama a manželka tanečníka Jara Bekra sa opäť postavila pred oltár. Svadba sa však odohrala iba v markizáckom seriáli Dunaj, k vašim službám.

Hilmerová alias Vilma si vzala Alberta, ktorého hrá Ján Dobrík. Hilmerová s jemnými vlnami, ozdobou vo vlasoch a celá v bielej vyráža dych. Nechýba ani dráma okolo seriálovej svadby, ktorú uvidia diváci v novej časti. Zábery nájdete v galérii pod článkom.

Spomínaný herec Dobrík, ktorý hrá jej lásku na televíznych obrazovkách, si prešiel peklom. Jeho syn má len osem rokov, no je to obrovský bojovník. Minulý rok v lete Timkovi diagnostikovali akútnu leukémiu a museli ho hospitalizovať na detskej onkológii v Banskej Bystrici. Timko podstupoval náročnú liečbu, ktorá priniesla aj vedľajšie účinky, avšak rodina má konečne dôvod na radosť.

Hercova manželka Lenka sa nedávno na sociálnej sieti podelila s úžasnou správou. „Po 8 mesiacoch Timko úspešne zvládol intenzívnu chemoliečbu. Leukémia je v remisii, to znamená, že ochorenie nie je aktuálne v jeho tele prítomné. Začal udržiavaciu liečbu, tiež chemo, ale slabšia, bude to ešte približne 1,5 roka. Ale už je doma, šťastný to chlapec,“ prezradila novinku.