14. apr. 2024 o 22:27
jž, Koktejl

Tina sa v Let's Dance rozplakala: Po tom, čo jej povedal tanečník Vilda, sa neovládla!

placeholder
Tina po slovách jej tanečného partnera Viléma Šíra neudržala slzy.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Tina sa tancu celý život vyhýbala.

Domáce promi
14. apr. 2024 o 22:27
Tina sa v Let's Dance rozplakala: Po tom, čo jej povedal tanečník Vilda, sa neovládla!

Tina sa tancu celý život vyhýbala.

Speváčka Tina (40) patrí medzi horúce favoritky tanečnej šou Let's Dance spolu so svojim tanečným partnerom Vilémom Šírom. Hneď od začiatku si získala srdcia mnohých divákov. Ľudí inšpirovala najmä kvôli tomu, že ponuku prijala, aj keď od roku 2016 bojuje so sklerózou multiplex. Ochorenie sa môže okrem iného prejavovať aj svalovou slabosťou jednej či viacerých končatín, poruchami rovnováhy či citlivosti.

So svojim tanečným partnerom si Tina veľmi rozumie a tvoria vskutku harmonický pár. Pri ukážkach ich tréningov sú vždy plné humoru a spevu. "Ja vám musím niečo povedať. Ja som fakt šťastný, že mám Tinku," vyjadril svoje city Vilda. "A ja som najšťastnejšia, že mám Vildíka. On je veľké gentleman, keď sme od seba, ja milujem, keď mi napíše, že ako sa cítim. Myslím si, že ma naučil sebaovládaniu, takú nejakú vnútornú disciplínu a sústredenie," opätovala mu slová Tina.

Vilém si speváčku veľmi váži. "Naučila ma, ako sa niektoré veci v živote riešia, ako komunikovať aj v chaose. Čerpám z toho každý deň. Môžem povedať, že ju obdivujem. Nevidel som ju naštvanú nikdy, nevidel som ju urazenú, to Tinka v sebe vôbec nemá. Ona je naozaj dobrý človek," pokračoval a Tina nedokázala udržať slzy.

"Nikdy mi to nepovedal takto. Ja nechcem plakať už. Ja som si celý život myslela a vyhýbala som sa tomu, aby som tancovala a vždy som bola presvedčená, že nemôžem tancovať a vlastne Vilda mi ukazuje, že môžem," hovorila lámavým hlasom speváčka.

"Ja v Tinku verím od prvého okamihu, čo sme sa stretli a verím v ňu natoľko, že verím, že proste môže byť vo finále. Spoločne máte cieľ, spoločne máte vízie, spoločne máte úspechy za sebou a to človeka natoľko spojí, že také puto sa už nedá rozviazať. Tinuška, ja som na teba naozaj hrdý a ďakujem ti, že spolu tú cestu v Let's Dance ideme. Poď sem malinká," objal ju na záver.

Module ITT: Let's Dance