22. apr. 2024 o 05:00
mob, Koktejl

Šokujúce odhalenie bývalej miss Kralevich: Utajovaná dcéra so zosnulým milionárom († 66)?!

placeholder
Bývalá misska Daniela Kralevich s Michalom Lazarom († 66).
Zdroj: facebook/daniela.kralevichcouture

Podnikateľka doteraz nepriznala, že má dcéru.

Domáce promi
22. apr. 2024 o 05:00
Šokujúce odhalenie bývalej miss Kralevich: Utajovaná dcéra so zosnulým milionárom († 66)?!

Podnikateľka doteraz nepriznala, že má dcéru.

Tento január Slovensko obletela správa o odchode bývalého generálneho riaditeľa Železníc SR Michala Lazara († 66). Jeden z najbohatších Slovákov mal mať napriek manželstvu dlhoročný vzťah s bývalou misskou Danielou Kralevich (39). O ich pomere sa doteraz iba šepkalo, exmisska sa však rozhodla zverejniť ďalší dôkaz.

Podnikateľka na svojej sociálnej sieti uverejnila 21. januára 2024 spoločnú fotku s Lazarom a pridala popis: „17 rokov.“ Nechýbal ani emotikom zlomeného srdca. V sobotu (20. apríla) ale prišla so šokujúcim statusom: „Zajtra budú 3 mesiace, čo už s nami nie si. Chýbaš mne, aj našej dcére,“ napísala v statuse, ktorý doplnila aj zábermi seba s tehotenským bruškom a Lazara držiaceho dieťa. FOTO nájdete v galérii!

Vdove Yvete (65) sa podľa Nového času toto správanie nepozdáva a rozhodla sa zakročiť. Misska je podľa najnovšieho verdiktu súdu povinná odstrániť viacero príspevkov z Facebooku spojených s Lazarom a jeho rodinou.

Lazara zaradil Forbes v roku 2023 s majetkom 200 miliónov eur na 20. miesto v rebríčku najbohatších Slovákov. „Bývalý šéf štátnych železníc, právnik, spolukapelník Mira Žbirku, pracovník štátneho podniku zahraničného obchodu Omnia a rakúskej banky Girozentrale, predajca výpočtovej techniky či honorárny konzul ostrovného štátu a daňového raja Bahám Michal Lazar sa presadil v mnohých oblastiach, svoje schopnosti však zúročil najmä v biznise. Najcennejším aktívom jeho podnikateľského portfólia je v súčasnosti popradská Tatravagónka,“ uviedol vtedy magazín.