16. jún. 2024 o 04:00
Famous.cz, Koktejl

Aplikácia porovnala prirodzenia Stredoeurópanov: Ako sú na tom Slováci?

placeholder
Aplikácia NowPatient tvrdí, že Česi majú najmenšie penisy zo všetkých Stredoeurópanov. (ilustračné foto)
Zdroj: iStock

Jedna časť tela, ktorá mužov zaujíma viac ako ktorákoľvek iná, je tá, ktorú väčšina ľudí na vidí len zriedka.

Zaujímavosti
16. jún. 2024 o 04:00
Aplikácia porovnala prirodzenia Stredoeurópanov: Ako sú na tom Slováci?

Jedna časť tela, ktorá mužov zaujíma viac ako ktorákoľvek iná, je tá, ktorú väčšina ľudí na vidí len zriedka.

Experti zo zdravotnej aplikácie NowPatient tvrdia, že Česi majú najmenšie penisy zo všetkých Stredoeurópanov. Zozbierali údaje o priemernej veľkosti penisu na celom svete, ale ich údaje sú v určitom rozpore s tým, čo v predchádzajúcich rokoch odhalili iné výskumy vo svete. Napríklad Gréci majú podľa Now Patient údajne najmenšie penisy v Európe (12,19 cm). Zatiaľ čo Poliaci a Švédi majú najväčšie (15,4 cm).

Česi vraj majú penisy, ktoré sú pri erekcii v priemere dlhé 14,17 cm. Z ich susedov sú na to najlepšie Poliaci (15,41 cm), potom Rakúšania (14,68), nasledujú Nemci (14,48) a Slováci (14,19), ktorí sú pred nimi len o dva milimetre.

„Jedna časť tela, ktorá mužov zaujíma viac ako ktorákoľvek iná, je tá, ktorú väčšina ľudí na vidí len zriedka, ich penis, Niektorí muži sa budú o ten svoj starať alebo ho budú porovnávať s inými. Aj keď si môžete robiť starosti s veľkosťou alebo tvarom svojho tela, je dôležité pochopiť, že telo každého z nás je iné a svojím spôsobom krásne. Predtým sme chceli zistiť, v ktorých krajinách je priemerná veľkosť najväčšia,“ povedal o výsledkoch aplikácie NowPatient doktor Rajive Patel.

Odborníci z NowPatient preskúmali údaje z World Population Review o priemernej veľkosti penisu v jednotlivých krajinách na rok 2024. A zistili, že Sudánci majú najväčšie pohlavné údy. Tam priemerný orgán pri erekcii meria osemnásť centimetrov, pričom u Konžanov je to len o niekoľko milimetrov menej. Za nimi nasledujú Ekvádorčania, Ghančania a Nigérijčania.

Za krajinu s najmenšou priemernou veľkosťou penisu na svete sa považuje Thajsko, kde majú muži v erekcii v priemere 9,4 centimetra.