22. jún. 2024 o 05:00
mob, Koktejl

Štátna tajomníčka Kurilovská: Rozchod so známym Slovákom! Hudobník prezradil dôvod

placeholder
Lucia Kurilovská a hudobník Henry Tóth už netvoria pár.
Zdroj: TASR a facebook/toth.henry

Nevyšlo im to.

Domáce promi
22. jún. 2024 o 05:00
Štátna tajomníčka Kurilovská: Rozchod so známym Slovákom! Hudobník prezradil dôvod

Nevyšlo im to.

Štátna tajomníčka Ministerstva vnútra SR a bývalá rektorka Akadémie Policajného zboru Lucia Kurilovská (56) tvorila necelé tri roky pár s hudobníkom Henrym Tóthom (61), no podľa informácii Plus jeden deň je už ich vzťahu koniec.

Dvojica sa spoznala na vernisáži, na ktorej Tóth účinkoval a hneď sa dcére vyznala, že sa jej páči. „Potom však do toho zasiahol covid a nič sa nedalo podniknúť. Keď toto obdobie pominulo, stretli sme sa a dlho sa rozprávali... a bolo to také jasné...“ prezradila v máji 2022.

Na verejnosti sa spolu objavovali na rôznych spoločenských podujatiach a nič nenasvedčovalo tomu, že by bolo niečo v neporiadku. Zásah zrejme spôsobili aj ich nabité pracovné kalendáre a zaľúbenci tak spolu trávili čoraz menej času.

„Dlhší čas sme sa nevideli. Obidvaja sme tak pracovne zaneprázdnení, že sme sa dlho nevideli,“ povedal pre denník známy hudobník a pokračoval: „Taký je život, obaja máme málo času, že sa dlho nevidíme. Nechcem to však nejako viac rozoberať. Už dlhšie nie sme spolu a doteraz si to nikto nevšimol (smiech).“

„Teším sa, veľa hrám, cestujem po celej republike, konečne, lebo dva roky som nehral a teraz hrám fakt nonstop. Za posledné tri týždne som doma spal tri dni, inak všade možne v hoteloch. Takto sa mi to páči. Človek ani nemôže mať vzťah pri takomto spôsobe života,“ zakončil.