04. dec. 2023 o 17:06
krsk, TASR, Koktejl

Sexi Verešová pred premiérou Perinbaby: V priesvitnej košieľke otáčala hlavy!

placeholder
Modelka Andrea Verešová.
Zdroj: instagram/andreaveresova

Slovenská kráska vie, čo jej pristane.

Domáce promi
04. dec. 2023 o 17:06
Sexi Verešová pred premiérou Perinbaby: V priesvitnej košieľke otáčala hlavy!

Slovenská kráska vie, čo jej pristane.

Do premiéry očakávaného pokračovania kultovej rozprávky Perinbaba ostávajú len dni. Film Perinbaba ako vianočná rozprávka vychoval na Slovensku tri generácie. Po 35 rokoch sa dnes už zosnulý režisér Juraj Jakubisko rozhodol nakrútiť iný príbeh Perinbaba a dva svety. Nie je to klasická rozprávka.

"Nemám rád príbehy, v ktorých hlavný hrdina sedí po celý čas za pecou, potom strčí každého do vrecka a pečené holuby mu padajú len tak... Deti by mali mať vzory v ľuďoch, ktorí cieľavedome a vlastným pričinením dosiahnu svoje šťastie," podčiarkol režisér.

V jeho novom príbehu dominuje fantázia, humor a poézia. "Môj Lukáš, syn Alžbetky a Jakuba, sa vyberie do sveta hľadať šťastie a lásku. Na svojej púti sa často dostane na rázcestie a musí si vybrať, ktorou cestou sa vydá. A každé rozhodnutie, či už dobré alebo zlé, mu zmení život. Rovnako ako nám v reálnom živote. Vytvoril som bizarný svet snov, ktoré sa stávajú realitou..." dodal zosnulý Jakubisko.

Hlavnou postavou nového príbehu je Lukáš, ktorého stvárňuje mladý herec a známy slovenský youtuber Lukáš Frlajs. V hlavnej ženskej postave Lucie sa predstaví Valéria Frištik. Vo filme si zahrali i ďalší slovenskí a českí herci, medzi nimi Ivan Romančík, René Štúr, Dan Nekonečný, Valérie Zawadská, Ľubomír Paulovič, Andrea Verešová, Klára Cibulová, Darja Paulovič a iní. Verešová stvárnila kňažnú.

V pondelok sa na tlačovej konferencii k Perinbabe 2 ukázala po boku Jakubiskovej vdovy Deany aj bývalá miss Andrea Verešová. Svojej povesti neostala nič dlžná, keď prišla v priesvitnej košeli a koženej sukni s koženými čižmami. Outfit sexi Slovenky, ktorý pútal všetky pohľady, nájdete vo videu na začiatku článku.