13. jún. 2024 o 18:00
Miloš Audi, Koktejl

Julie sa chcela zabiť a tvrdí, že stretla anjelov, mrazivá predpoveď pre svet: Blíži sa armagedon!

placeholder
Chcela sa zabiť, no stretla sa s anjelskými bytosťami.
Zdroj: facebook.com/JuliePooleOnline

Žena tvrdí, že deň zúčtovania nastane už čoskoro!

Zaujímavosti
13. jún. 2024 o 18:00
Julie sa chcela zabiť a tvrdí, že stretla anjelov, mrazivá predpoveď pre svet: Blíži sa armagedon!

Žena tvrdí, že deň zúčtovania nastane už čoskoro!

Ľudstvo už tisícročia mätie otázka posmrtného života, pričom fanúšikov nájdeme na obidvoch stranách diskurzu. Autorka kníh Julie Poole však odhalila, že podľa nej nebo a peklo skutočne existuje. Ako informoval portál Indy100, uviedla totiž, že po tom, čo sa pokúsila o samovraždu, mala stráviť až tri dni v nebi, kde sa údajne dozvedela informácie nielen o posmrtnom živote, ale aj budúcnosti ľudstva.

Prežila dlhoročnú traumu

Poole dlhé roky pracuje ako osobná koučka, ktorá učí ľudí ako nájsť, vyliečiť a udržiavať svoju osobnú energiu zdravú. Poznamenala však, že jej cestu poznačilo nepríjemné dospievanie, kvôli ktorému utrpela veľkú traumu. Preto v súčasnosti pomáha ostatným objavovať spirituálny svet a oddeliť svoju dušu od života na tejto planéte.

V rozhovore, ktorý absolvovala v máji 2024 na youtubovom kanáli Life after Life NDE, Poole povedala, že ako malé dieťa utrpela veľmi nepríjemný a traumatický incident. Podobné prípady sa mali stupňovať, pričom podľa jej slov znášala až 15 rokov fyzického, mentálneho, sexuálneho a emocionálneho zneužívania, ktorý z nej spravil úplnú trosku. V dôsledku toho sa predávkovala liekmi na predpis a išla do postele s očakávaním, že zomrie.

Mala sa stretnúť s anjelskými bytosťami

Namiesto toho sa však stalo čosi zvláštne. "Zrazu som okolo seba videla anjelov, ktorí ma zdvihli a odniesli do neba. Pamätám si, že ma nechceli vôbec pustiť domov," poznamenala. Liečiteľka dodala, že v tejto "anjelskej ríši" strávila až tri dni, pričom ju hostitelia mali uzdraviť. "Neskôr mi povedali, že v druhej polovici života nájdem pokoj a pomôžem obrovskému množstvu ľudí," ozrejmila Poole.

Poole povedala, že keď sa vrátila do svojho pozemského tela, zapamätala si posledné slová, ktoré jej anjelské bytosti mali odkázať. Uviedli, že medzi rokmi 2012 a 2032 prejde svet 20-ročným obdobím nazývaným "prelomenie Zlatého veku". Táto udalosť spôsobí, že ľudia budú oveľa láskavejší, otvorenejší a hľadať väčšiu pravdu. Koučka tiež oznámila, že sa tým "ukončí tisícročia staré obdobia zneužívania, kontroly, represie, potláčania, korupcie a chamtivosti, ktoré ovládalo masy".

Bytosti jej oznámili, že onedlho nastane bod zlomu.
Bytosti jej oznámili, že onedlho nastane bod zlomu.
Zdroj: istock.com (ilustračné)

Koučka tiež v rozhovore objasnila, že túto zmenu vyvolá unikátny jav. "Povedali mi tiež, že aby všetko začalo, musíme pustiť svetlo," uviedla s tým, že sa ľudstvo blíži k "armagedonu" alebo dňu zúčtovania.

A čo to teda znamená pre nás všetkých? Podľa duchovnej liečiteľky budú roky 2024 a 2025 bodom zlomu, kedy viac skorumpovaných ľudí bude musieť čeliť svojim nezákonným skutkom. "Verte, že to vylieči celú spoločnosť od zla a chamtivosti. A kým sa dostaneme do roku 2032, zistíme, že príde nová doba plná lásky a porozumenia," vysvetlila.