15. apr. 2024 o 07:30
jž, Koktejl

Jasmina Alagič prehovorila o pôrode: Vedela som, že to príjemné nebude

placeholder
Jasmina Alagič porodila Sanela 26. júla 2019.
Zdroj: Instagram/ jasmina_alagic

Jej pôrod neprebehol prirodzenou cestou.

Domáce promi
15. apr. 2024 o 07:30
Jasmina Alagič prehovorila o pôrode: Vedela som, že to príjemné nebude

Jej pôrod neprebehol prirodzenou cestou.

Jasmina Alagič (34) porodila krásneho synčeka Sanela svojmu manželovi Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému (47) 26. júla 2019. Pre pôrod si Jasmina vybrala súkromné sanatórium v Bratislave, kde rodilo mnoho známych osobností, ako napríklad Nela Pocisková či Magdaléna Šebestová.

Malý Sanel neprišiel na svet prirodzenou cestou, ale museli zvoliť cisársky rez. "A tým sa dostávam k jednej z najčastejších otázok ktorým sa vôbec nevyhýbam, všetko sledujem pozerám a odpovede budem kúskovať nedá sa to naraz. Cisárak bol preto, pretože sa maličký neotočil, end of story (koniec príbehu, pozn. red.)," napísala Jasmina niekoľko dní po pôrode na sociálnu sieť.

Hoci od pôrodu ubehlo už pár rokov, Jasmina dala na sociálnej sieti možnosť pýtať sa jej otázky. Jednu z užívateliek zaujímalo, ako zvládnuť prirodzený pôrod. Na to jej však Jasmina nedokázala priamo odpovedať. "Toto nie je dobra otázka na mňa. Išla som cisarákom. Môžem vám ale povedať, ako som sa naň pripravovala ja, ak sa to vôbec prípravou dá nazvať," vysvetlila najprv a pokračovala.

"Brala som to ako prirodzenú a neodmysliteľnú súčasť toho, aby sme naše šťastie mohli priviesť na svet. V mojej hlave nebolo ani na sekundu miesto na negatívne myšlienky, alebo čas zaoberaním sa toho, ako a či to bude bolieť. Vedela som, že to príjemné nebude, ale rovnako tak som vedela, že je to všetko iba na dobu určitú a potom príde nekonečno toho krásneho. A iba na to som sa sústredila a presne tak to bolo," opísala nezabudnuteľné spomienky Jasmina.