24. sep. 2023 o 11:00
žani, Koktejl

Zábranská otvorene o rozchode s Dvořákom: Koniec kvôli Markíze? Povedala to na plné ústa!

placeholder
Martina Zábranská a Jiří Dvořák.
Zdroj: instagram/macazabranska

Nevyšlo im to.

Domáce promi
24. sep. 2023 o 11:00
Zábranská otvorene o rozchode s Dvořákom: Koniec kvôli Markíze? Povedala to na plné ústa!

Nevyšlo im to.

Herečka a moderátorka Martina Zábranská (29) sa v júli 2022 postarala o poriadny šok, keď prasklo jej tajomstvo. Na verejnosť sa vtedy dostala informácia, že tvorí pár s o 27 rokov starším českým hercom Jiřím Dvořákom (56). Z kritiky vekového rozdielu si nič nerobili a zdalo sa, že im to spolu krásne klape. Hviezda Mamy na prenájom však nedávno priznala, že už netvoria pár.

Zábranskej sa pracovnej oblasti života nesmierne darí. Okrem spomínaného seriálu účinkovala aj v relácii S Úsmevom po Slovensku a pracuje tiež ako moderátorka v rádiu. V rozhovore, ktorý poskytla pre Rytmus života padla otázka, či sa pod koniec vzťahu nepodpísala práve jej pracovná vyťaženosť.

Maca to však poprela. "To, že tu mám teraz veľa povinností, neberiem tak, že som prikovaná. Takže seriál v žiadnom prípade neviním z toho, že prišiel v našom vzťahu koniec," vyhlásila. Na rozchod s Dvořákom sa pozerá s veľkým nadhľadom. "My dvaja sme jeden druhému mali niečo dať, to sa stalo. A v konečnom dôsledku to ani nie je koniec...," myslí si.

"Láska sa v istom zmysle neskončila. Stále sa ľúbime a naďalej spolu komunikujeme, lenže náš vzťah sa posunul na niečo úplne iné. Niečo, čo nám zostane a má pre nás zmysel," ozrejmila herečka. "Tak, ako malo predtým zmysel, aby sme boli partnermi. Dali sme si totiž veľmi veľa lásky. Zistila som, že môžem nájsť partnera, ktorý cíti, čo potrebujem," uzavrela.