Zaujímavosti
video Video
photo Foto
25. jún. 2024 o 18:00
emd, Koktejl

Angel zverejnila VIDEO s priateľom: Keď ho niektorí zbadali, začali lietať drsné urážky!

Na svoju výšku je hrdá.

Zaujímavosti
25. jún. 2024 o 18:00
Angel zverejnila VIDEO s priateľom: Keď ho niektorí zbadali, začali lietať drsné urážky!

Na svoju výšku je hrdá.

Žena, ktorá meria 2 metre, šokovala ľudí po tom, čo odhalila výškový rozdiel medzi ňou a jej nízkym priateľom. Angel Fernandez si na Instagrame získala 1,2 milióna fanúšikov, keď ukázala svoju neobyčajnú postavu. OnlyFans modelka je omnoho vyššia ako priemerné ženy, ktorých výška je približne 160 cm, napísal denník The Sun.

V nedávnom videu Angel prezradila, že jej partner meria len 167 cm. V klipe vidno Angel tancovať v tope a džínsových šortkách, pričom má obuté strieborné topánky na podpätku. Vedľa nej stojí jej priateľ, ktorý jej siaha len po hruď.

"Snažím sa ho rozptýliť od faktu, že meriam 2 metre a som dvakrát taká veľká ako on," napísala. "Chodili by ste s dievčaťom, ktoré má boky širšie ako sú vaše ramená?" spýtala sa v popise videa. Video, na ktorom Angel ukázala svojho partnera, nazbieralo na sociálnej sieti viac ako 234 000 pozretí. Mnohí ľudia súhlasili s mladou ženou, že na jej výške by nemalo záležať.

"Nemusíš ho rozptyľovať kvôli takej hlúposti. Pozri sa na tvár toho muža, je v nebi," podporil ju niekto v komentároch. "Ja meriam 193 cm a môj muž 152 cm, áno všetkým nízkym kráľom," napísala žartovne jedna žena. "Ja meriam 185 cm, vysoké dievčatá vyhrávajú," napísala povzbudivo ďalšia.

Niektorí zlomyseľní kritici však Angel osočili a tvrdili, že podľa nich vyzerá ako muž. "Vyzeráš a si stavaná doslova ako muž," napísal jej niekto. "Vidím len muža v ženských šatách," znel ďalší komentár. Iní ľudia boli presvedčení, že video je upravené a že výškový rozdiel páru je falošný.