02. okt. 2023 o 05:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Neuveriteľná vízia Sulíkovho syna: Toto predpovedal otcovi! Jeho slová sa naplnili

placeholder
Filip Sulík a Richad Sulík.
Zdroj: instagram/fikisulik420, TASR

Toto nikto nečakal.

Domáce promi
02. okt. 2023 o 05:30
Neuveriteľná vízia Sulíkovho syna: Toto predpovedal otcovi! Jeho slová sa naplnili

Toto nikto nečakal.

Líder strany SaS Richard Sulík mal tieto voľby na mále. Kým sa dočkal vytúžených piatich percent, ktoré sú vstupenkou do parlamentu, je viac než jasné, že sa musel poriadne zapotiť. Prvé hodiny to so stranou nevyzeralo ružovo a podľa predbežných výsledkov mala len niečo cez tri percentá. Všetko sa to zmenilo až s príchodom tretej hodiny ráno, kedy bola spočítaná väčšina hlasov a Sulíkovi spadol kameň zo srdca.

"Ďakujem za každý váš hlas. Ďakujem za každý jeden krúžok. Ďakujem za podporu," odkázal voličom na Facebooku. SaS získala 6,32 % a Sulík pre hnonline.sk jedným dychom dodal, že voliči jeho strane dali šancu a súčasne zdvihli varovný prst, aby svoju prácu robili poriadne. Do parlamentu sa síce dostal, no z jeho reakcie sa dá vyčítať, že s počtom hlasov nie je spokojný a bude sa snažiť robiť všetko pre to, aby voličov presvedčil o svojich kvalitách.

Väčšiu istotu v tom, koľko percent strana získa, mal Sulíkov syn, Filip. Ten sa totiž tesne pred vyhlásením priebežných výsledkov objavil v centrále SaS a svojimi slovami všetkých šokoval. "Získajú 6,4 %," uviedol sebavedomo Filip, ktorého vízia sa do bodky naplnila. Po pár minútach boli totiž zverejnené priebežné výsledky pre SaS a nastalo veľké prekvapenie. Strana mala presne 6,4 %.

"Tipol som, že SaSka bude mať 6,4 a naozaj mala 6,4. Som iluminát," pochválil sa na Instagrame Filip. Je teda možné, že Sulíkov syn disponuje vešteckými schopnosťami alebo išlo len o číru zhodu náhod?