Štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance v televízii Markíza bolo jedinečné vďaka zásahu porotcov. Každý z profesionálov dostal pod svoje krídla dva tanečné páry, ktorým pripravil choreografiu. Na slovenských televíznych obrazovkách nováčik, no v Česku skúsený porotca Richard Genzer pracoval s Petrou Polnišovou a Vilémom Šírom, ako aj s Jurajom Mokrým a Natáliou Glosíkovou. Tatiana Drexler dohliadala na dvojice Kristián Baran – Eliška Betáková Lenčešová a Jakub Jablonský – Anna Riebauerová.
Tanečná špička Laura Arcolinová svoje vedomosti odovzdala Gabike Marcinkovej s Jaroslavom Ihringom a Zuzane Porubjakovej s Matyášom Adamcom. Najnáročnejší porotca Ján Ďurovčík bol mentorom Jána Koleníka s Dominikou Roškovou a Nely Pociskovej s Filipom Kucmanom.
Zatiaľ čo Laura a Richard so svojím tímom vystúpili spoločne na parkete, Tatiana Drexler sa po bok svojich zverencov nepostavila. Čo bolo za tým? "No, ja väčšinou strašne sa trápim, keď nesmiem tancovať a len sa na to dívam. Ale poprosili ma mládežníci, že by chceli mať taký mládežnícky výlet, že by bolo lepšie, keby som zostala za tým stolom. Tak som sa udržala a nechala som ich, ale som na nich pyšná, pretože tancovali brutálne," prezradila porotkyňa v priamom prenose.
V predchádzajúcom ročníku aj počas Let's Dance turné sa Drexler postavila na parket po boku Jána Koleníka, Matyáša Adamca a Jakuba Jablonského, ktorý si na tento moment zaspomínal. "Tak ja už som to zažil druhýkrát, že som s Táňou teda tancoval choreografiu, na ktorej sa ona podieľala. Čiže opäť to bola obrovská škola. Ja som neuveriteľne vďačný za tieto príležitosti, že si to môžeme spolu takto zažiť," vyjadril vďačnosť Jakub.
Pre Kristiána to bola novinka. "Pre mňa to bola nová skúsenosť, keďže my sme vlastne nespolupracovali ešte na ničom. Ale je to obrovská skúsenosť, pretože táto drill škola je podľa mňa niečo, čo si treba zažiť," vyhlásil Baran.
