28. feb. 2024 o 07:30
jž, Koktejl

Markizáčka sa po 11 rokoch vydala: Skromný obrad a hostina doma v teplákoch!

placeholder
Moderátorka Zuzana Skalíková sa vydala.
Zdroj: Instagram/zu_skalka

Predstava svadby jej spôsobovala stres.

Domáce promi
28. feb. 2024 o 07:30
Markizáčka sa po 11 rokoch vydala: Skromný obrad a hostina doma v teplákoch!

Predstava svadby jej spôsobovala stres.

Moderátorka Zuzana Vanková pracuje pre TV Markíza už viac ako 10 rokov. Venuje sa najmä písaniu na webe, rozhovorom, no objavila sa aj v obľúbenej rannej šou Teleráno. Ako informuje portál markiza.sk, moderátorka sa po 11 rokoch vydala.

Odteraz teda bude vystupovať už s novým priezviskom, Skalíková. Áno povedala svojmu partnerovi Kristiánovi v sobotu 24. februára v Trenčíne. Spoločne majú rozkošného synčeka Artura, ktorý sa narodil 2. júna 2020. K spečateniu ich lásky došlo na mestskom úrade. Dvojica však neplánovala nič veľké.

„Po 11 rokoch sme si povedali áno v kruhu len tých najbližších. Musím sa priznať, že predstava svadby mi vždy spôsobovala stres a nikdy som si samu seba nepredstavovala ako nevestu. Aj preto sa mi muž prispôsobil a sľuby sme si vymenili len na úrade v Trenčíne, keďže obaja odtiaľto pochádzame, aby mohli prísť starí rodičia.“ prezradila Zuzka detaily. „Veľmi ma však prekvapilo a dojalo, koľko blízkych meralo cestu z Bratislavy kvôli nám doslova len na pár minút. Bolo to veľmi milé,“ dodala.

Niekoľko snímok z ich dňa pridala aj na sociálnu sieť a na udalosti sa mihlo aj pár známych tvárí. "Z Vanky je Skalka po 11 rokoch. Bolo to rýchle, ale aj dojemné. Hostinu sme mali doma v teplákoch vo štvorici (pes a dieťa) no aj tak na obrad prišli okrem rodiny aj priatelia. Ďakujem, že ste tam boli," napísala milé slová moderátorka na sociálnu sieť.

V komentároch jej zagratulovali aj priatelia a kolegovia. "Zuzička, krásna, len to najkrajšie v chomúte! krásna nevesta a rodina," napísala Veronika Ostrihoňová. K blahoželaniam sa pridala aj Kvetka Horváthová či Adriana Poláková. Na svadbe sa objavil napríklad aj moderátor Vratko Sirági.