23. feb. 2024 o 21:05
krsk, Koktejl

Zásnuby slovenskej herečky 2 mesiace po pôrode! Šok, smiech, no potom: Naša svadba bude žúr

Po príchode dieťatka dostala aj prsteň.

Domáce promi
23. feb. 2024 o 21:05
Zásnuby slovenskej herečky 2 mesiace po pôrode! Šok, smiech, no potom: Naša svadba bude žúr

Po príchode dieťatka dostala aj prsteň.

Bude svadba! Herečka Natália Puklušová (40) porodila v decembri dcérku, ktorej s partnerom vybrali netypické meno. Malá princezná sa volá Wilka Mária. Odvtedy sa umelkyňa delí s ďalšími mamičkami na sociálnych sieťach o radosti aj starosti materstva. Inak to nebolo ani v piatok, keď prišiel jej veľký deň. Zasnúbila sa.

Herečka a speváčka na videu, ktoré nájdete na začiatku článku, najskôr netušila, že ide o zásnubný prsteň. Myslela si, že jej partner daroval len jeden z lásky. Keď postupne zisťuje, čo je vo veci, partner vypukne do smiechu a pripomenie jej svadobnú zvučku. Prízvukuje, že je zasnúbená už minimálne rok a pol! Teraz je to však oficiálne a také, ako si predstavuje každá žena.

"Tak, stalo sa to! Narodila sa nám bubka a teraz mám už aj prsteň, ženy! Naša svadba bude žuuuuuur!!! Ale až keď bubinka bude chodiť, aby išla s nami. Viete si predstaviť, aká som šťastná, že mám v živote moje dve lásky najväčšie. Netušila som, že tento prsteň dostanem v čase, kedy budem najtučnejšia a najškaredšia. Milujem nás, @michalmargus. Si môj skvelý muž, najväčšie zrkadlo, najlepší otec, najlepší kuchár a najväčší parťák na životnú párty! Ďakujem celému vesmíru za nás troch," napísala Puklušová k videu po zásnubách.