18. jún. 2024 o 20:00
Miloš Audi, Koktejl

Muž tvrdí, že cestoval v čase do roku 8973: Sila, čo tam videl! Mal prejsť aj testom na detektore lži

placeholder
William tvrdí, že cestoval v čase do roku 8973.
Zdroj: Reprofoto/YouTube/@mhotnew3560

Budúcnosť mala byť úplne iná ako dnešná doba!

Zaujímavosti
18. jún. 2024 o 20:00
Muž tvrdí, že cestoval v čase do roku 8973: Sila, čo tam videl! Mal prejsť aj testom na detektore lži

Budúcnosť mala byť úplne iná ako dnešná doba!

Muž menom William Taylor tvrdí, že v minulosti cestoval v čase. Odhalil pritom, že bol súčasťou zaujímavého projektu, vďaka ktorému sa ocitol v roku 8973, a to až na dlhých šesť hodín. Ako informoval portál Mirror, tam sa mal podľa svojich slov stretnúť s viacerými druhmi podivných organizmov, vrátane telepatických hybridov robota a človeka.

Pohľad do budúcnosti

Taylor v rozhovore poznamenal, že sa v neupresnenom čase stal súčasťou tajného projektu, ktorý financovala britská vláda. Pri teste na detektore lži uviedol, že počas tohto plánu mal možnosť vydať sa budúcnosti, pričom navštívil aj rok 8973, kde strávil šesť hodín. Podľa svojich slov však chcel v tomto čase zostať dlhšie a nechcelo sa mu odísť. Dôvodom bolo, že sa ocitol v spoločnosti bez zločinu a konfliktov, chudoby či chorôb, pretože existoval liek na všetko.

Muž dodal, že v budúcnosti sa stretol so všelijakými bytosťami. Medzi nich patrili aj nesmrteľní obyvatelia podobní kyborgom, ktorí mali abnormálne veľké hlavy a oči spoločne s malými ústami. Malo ísť o potomkov ľudských bytostí, ktoré dokážu komunikovať pomocou telepatie," ozrejmil. Napriek tomu sa Taylor s nimi mal vedieť dorozumieť po anglicky. "Všetci hovorili plynulou angličtinou. Bol do nich implantovaný čip, ktorý okamžite skenoval mozog a prekladal slová do pre nich najviac blízkeho jazyka," dodal.

Toto podľa muža nie je jediný prípad, kedy sa ocitol v budúcnosti. Taylor poznamenal, že išiel aj do roku 3000, a to v takzvanom valcovom stroji času. Skúsenosť však neopísal veľmi ružovo. "Nechcel som tam byť príliš dlho. Obloha bola červená a všade bolo znečistenie. Potom som si uvedomil, že vo vzduchu je radiácia, takže som musel rýchlo odísť," vysvetlil.

Taylor v súčasnosti verí, že je jeho morálnou zodpovednosťou povedať širokej verejnosti o cestovaní v čase. Podľa jeho má táto technológia existovať už od roku 1981. V rozhovore tiež objasnil, že cestovanie v čase pre všetkých možné do roku 2028. Hoci sa tvrdenia tohto muža môžu zdať prehnané alebo smiešne, je potrebné dodať, že každé z jeho vyjadrení prešli testom na detektore lži.