19. jún. 2024 o 09:30
jž, Koktejl

Po odchode z Telerána spravila Šóošová ďalšiu veľkú zmenu: Vyzerá úplne inak! FOTO

Poriadne prekvapenie.

Domáce promi
19. jún. 2024 o 09:30
Po odchode z Telerána spravila Šóošová ďalšiu veľkú zmenu: Vyzerá úplne inak! FOTO

Poriadne prekvapenie.

Zásadný krok vo svojej kariére spravili obľúbení moderátori rannej šou Lenka Šóošová (48) a Roman Juraško (45), ktorí sa po takmer 20 rokoch rozlúčili s Teleránom. Zatiaľ čo kroky Romana viedli do zostavy obľúbeného podvečerného magazínu Reflex, Lenka sa chce naplno venovať rodine.

Krátko po poslednom vysielaní si ale s kamarátkami Barborou Krajčírovou a Janou vyrazili do Prahy. "V živote máme rôzne ups a downs (vzostupy a pády, pozn. red.). Veď to všetky poznáme. Vyplakať sa kamoške, smiať sa s ňou najviac ako sa dá. To sú tie veci, pre ktoré sme tu jedna pre druhú, všakže? Zoberte tú vašu kamku asap (čo najskôr, pozn. red.) na kávu a ukážte jej, že ste tu pre ňu," napísala vtedy Lenka k spoločnému videu s Barborou.

A hoci v Prahe chodila ešte s dlhými vlasmi, na sociálnu sieť pridala Lenka video a poodhalila zmenu vizáže. Dlhoročná moderátorka sa nechala radikálne ostrihať a teraz jej vlasy siahajú po plecia. "Čau," napísala v krátkosti, slovo o zmene imidžu nepadlo žiadne. Ako teraz vyzerá si môžete pozrieť vo videu nad článkom.