25. sep. 2023 o 17:02
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Slzy a bolesť Viki Rákovej: Herečka sa nechala vylepšiť! Spoznáte ju na nových fotkách?

placeholder
Viki Ráková
Zdroj: Instagram/rak.viki.rakova

Svoj problém sa rozhodla vyriešiť.

Domáce promi
25. sep. 2023 o 17:02
Slzy a bolesť Viki Rákovej: Herečka sa nechala vylepšiť! Spoznáte ju na nových fotkách?

Svoj problém sa rozhodla vyriešiť.

Sympatická herečka Viki Ráková je matkou dvoch synov - 7-ročného Bendegúza a 3-ročného Benjamína, ktorých má s violistom a hudobným riaditeľom divadla Thália Róbertom Lakatosom. Tehotenstvo a aj mamičkovské povinnosti na nej zanechali stopy, a preto sa rozhodla, že vyrieši jeden zo svojich estetických problémov.

"2 tehotenstvá, 2 kojenia + už 4 roky ma náš malý Benjamín ťahá celú noc za vlasy. Len tak je schopný zaspať a upokojiť sa. Nebolo to raz, že som sa rozplakala, lebo už to pre mňa nie je príjemné, okrem toho ma to aj bolí," napísala na Instagrame. Herečka teda nemala na výber a rozhodla sa, že si pomôže umelým zásahom.

"Moje vlasy si už čo-to vytrpeli, veľa vláskov opustilo moju hlavu, a tak som si povedala, že prišiel čas im trošku pomôcť. Vláskov mám, našťastie, milión, len kým narastú... Vždy som sa bála procesov, ktoré zasahujú do prirodzeného vzhľadu a práve preto som sa nechala zveriť do tých najlepších rúk," pokračovala. Viki teda oslovila Ondreja Grňu, ktorý sa venuje exkluzívnemu našívaniu vlasov nielen na Slovensku, ale aj v Česku.

Netrvalo dlho a brunetke pozháňal nové vlasy, na ktoré je veľmi pyšná. "Tenké, vlnité, prirodzené, hnedé. Pred pár dňami sa mi ozval, že ich má! A dnes prišiel čas, keď sme s Ondríkom vytvorili tento prirodzený vzhľad. Čo poviete? Môže byť? Ja sa z nich veľmi teším!" neskrývala svoje nadšenie. Fotku, ako vyzerá s novou korunou krásy, nájdete v galérii.