20. apr. 2024 o 08:00
mob, Continental Film, Koktejl

Šteklivé FOTO Kristíny Svarinskej: Po 13 rokoch v objatí známeho muža!

placeholder
Herečka Kristína Svarinská
Zdroj: TV Markíza

Diváci sa majú na čo tešiť.

Celebrity
20. apr. 2024 o 08:00
Šteklivé FOTO Kristíny Svarinskej: Po 13 rokoch v objatí známeho muža!

Diváci sa majú na čo tešiť.

Po 13 rokoch sa na plátnach kín objaví pokračovanie populárneho filmu Lóve od režiséra Jakuba Kronera. V pokračovaní si opäť zahrajú hlavné úlohy Kristína Svarinská (34) a Michal Nemtuda (36). Kto si spomína na plagát filmu z roku 2011, tak toho určite nové fotky Svarinskej na sociálnej sieti potešili.

Herečka ukázala zábery zo zákulisia fotenia propagačných materiálov, na ktorých diváci spoznajú rovnakú snímku ako spred 13 rokov. Michal Nemtuda stojí bez trička chrbtom k objektívu a Kristína ho objíma. Okrem toho sa pochválil novým záberom aj jej filmový partner. Nemtuda zverejnil na svojom Instagrame fotografiu, na ktorom je Kristína v spodnom prádle a on od pol pása hore nahý. FOTO nájdete v galérii!

Lóve 2

Už túto jeseň vtrhne do kín Lóve 2, akciou nabitý thriller režiséra Jakuba Kronera. Stretnete starých známych z jednotky Maťa (Michal Nemtuda), Veroniku (Kristína Svarinská) aj Tomáša (Jakub Gogál), ale rozhodne nečakajte sentimentálnu stretávku po desiatich rokoch.

V novinke sa môžete tešiť na dramatické zvraty, prepracované bojové scény, strieľačky, naháňačky na Slovensku i v Thajsku, či kaskadérske scény pod dohľadom Vladimíra Furdíka (áno, áno, Night King z Hry o tróny).

Romantický vzťah Maťa a Veroniky sa zmení na komplikovaný, životu nebezpečný trojuholník. Zasiahne ich brutálny boj o moc, v sieti intríg a korupcie v tieni mafie, ktorá sa neštíti ani politickej vraždy. Thajsko sa zdá byť dostatočne ďaleko - ideálny úkryt pre pár zločincov z východnej Európy, ktorí netušia, že sa sami môžu stať ľahkou korisťou pre väčších predátorov.

Ako v tomto šialenstve obstojí osamelý bojovník, ktorý bojuje s tieňmi vlastnej minulosti? Môže ho ešte zachrániť nejaká láska a dokáže si to uvedomiť skôr, než bude neskoro? Dá sa vôbec z tohto šialeného kolotoča uniknúť? V kinách od 24. októbra vďaka distribučnej spoločnosti Continental film.