21. jún. 2024 o 05:30
žani, Koktejl

Puškárovú čakajú krušné časy, zverejnila veľavravný záber: Tak aj takéto sú rána!

Opäť natáča.

Domáce promi
21. jún. 2024 o 05:30
Puškárovú čakajú krušné časy, zverejnila veľavravný záber: Tak aj takéto sú rána!

Opäť natáča.

Obľúbená moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa po niekoľkomesačnej pauze nevráti do Televíznych novín. Pre mnohých divákov to bol šok, avšak dlhoročná tvár televízie sa rozhodla pre životnú zmenu. Jej autorský seriál bude mať názov “Zlaté talenty so Zlaticou” a bude vysielaný pravidelne v rámci Televíznych novín, aby šikovných ľudí zviditeľňovali v mediálne najsledovanejšom čase.

"Žijeme v ťažkej spoločenskej klíme, aj preto som prijala osobné rozhodnutie. Požiadala som vedenie televízie Markíza, aby ma nateraz uvoľnili z postu moderátorky Televíznych novín," uviedla s tým, že tentoraz vystúpila zo svojej zóny pracovného komfortu. Chcelo to síce odvahu, ale tá jej nikdy nechýbala.

"Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám INÚ tvár Slovenska. Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, častokrát až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky NEVIDITEĽNÉ. Chcem aj svojou vizibilitou prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na TALENTY, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale celú spoločnosť," vysvetlila.

Fanúšikovia sú už teraz z nápadu nadšení. "Ďakujem za množstvo krásnych správ. Postupne vám budem odkrývať Zlaté talenty. Je ich oveľa viac a sú skvelí," podelila sa Zlatica. "Musím vám povedať, že som absolútne unesená, akú mladú generáciu tu máme. Uvidíte iba 17-ročného mladíka, ktorý podľa odborníkov a vedcov môže mať titul talent desaťročia v oblasti robotiky," prezradila a menovala i ďalších, o ktorých sa dozviete vo videu.

I keď sa opäť vrhla do pracovného víru, stále je v prvom rade mamina. Starší syn moderátorky je nádejnou hokejovou hviezdou, čomu sa prispôsobuje až život rodiny. S Leom chodia promi rodičia na zápasy, vozia ho na tréningy a sú mu veľkou oporou. Byť mamou mladého hokejistu nie je prechádzka ružovou záhradou. Vo štvrtok mala Zlatica budík nastavený už na piatu ráno. "6:00. Leo ide na tréning v Nitre. Nikde nikto, iba tento robot pracuje... Tak aj takéto sú rána," ukázala svoje súkromie.