18. máj. 2024 o 13:00
krsk, Koktejl

Puškárová nedokázala pri jednom z mužov jej života udržať emócie: Gratulujeme, frajer!

placeholder
Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová.
Zdroj: instagram/zlaticapuskarova

Je naňho pyšná.

Domáce promi
18. máj. 2024 o 13:00
Puškárová nedokázala pri jednom z mužov jej života udržať emócie: Gratulujeme, frajer!

Je naňho pyšná.

Zlatica Švajdová Puškárová (46) stále absentuje v Televíznych novinách na Markíze. Kým je doma, fanúšikom na Instagrame ukazuje, aký nadaný v oblasti športu je jej starší syn Leo. Na sociálnej sieti zvykne pridávať často aj mladšieho Adama, ktorý je celá mama. A kým mladší je po Zlatici, starší chlapec sa podal zase na známeho otca a moderátora Patrika Švajdu (52).

"Milovaný LEO. Často sa s Paťom zamýšľame, ako nám doslova pred očami rastie. Tentokrát s Paťom odleteli na hokejový turnaj do Švédska. Je úžasné, čo všetko môže mladá generácia zažiť, skúsiť, vidieť. Ráno si doma, večer napríklad v Štokholme. Myslíme na VÁS," napísala Puškárová pri fotke syna, ktorú nájdete v galérii pod článkom.

Po víťaznom zápase pridala ďalšie zábery aj s manželom Patrikom. "LEO, gratulujeme. Stal sa najproduktívnejším hráčom turnaja WSI Stockholm. Frajer," napísala k fotkám pyšná mama. Jej chlapec je nadaný hokejista. Len v marci mal Leo svoj prvý debut v extralige dorastu HK Nitra.

Televízne noviny

Do práce plánovala Zlatica nastúpiť v druhej polovici januára 2024, no zdravotný stav jej to nedovolil. Keď sa napokon po takmer trojmesačnej pauze vrátila do milovaného kresla, nik nečakal, čo príde. Jej prvé vysielanie spolu s manželom Patrikom Švajdom prebehlo 15. februára. Obľúbená moderátorka na druhý deň fanúšikom na sociálnej sieti oznámila prekvapivú správu, že sa musí pre zdravotné problémy opäť stiahnuť z obrazoviek.

"Keďže nechcem komplikovať dopredu plánované služby kolegom, môj návrat nebude okamžitý, ale postupný, pretože momentálne potrebujem flexibilnejší režim. Aj preto som nateraz požiadala o zastupovanie v Televíznych novinách. Patrik vysiela podľa klasického rozpisu s kolegyňou. O podobe môjho návratu aj termíne VÁS budem informovať, isté je, že sa na to veľmi teším," prezradila cez jarné sviatky Zlatica.