01. okt. 2023 o 13:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Herec z Dunaja v ohrození života: Útok gangu maskovaných mužov! Mali mačety aj pištoľ

placeholder
Markizácky seriál Dunaj, k vašim službám.
Zdroj: TV Markíza

O tom, čím si musel preskákať, vyjde dokument.

Celebrity
01. okt. 2023 o 13:00
Herec z Dunaja v ohrození života: Útok gangu maskovaných mužov! Mali mačety aj pištoľ

O tom, čím si musel preskákať, vyjde dokument.

Český herec Jan Révai, ktorého diváci registrujú vďaka seriálu Dunaj, k vašim službám, miluje adrenalín. V seriáli stvárňuje postavu Martina Lukáča, ktorý sa vrátil zo Spojených štátov po tom, ako zomrela jeho manželka. Chce sa postarať o svoje deti, ktoré istý čas museli žiť v detskom domove. Jeho návrat je poriadne komplikovaný, pretože domov prichádza bez peňazí a okrem toho má veľmi komplikovaný vzťah s najstarším synom.

Herec sa okrem toho venuje natáčaniu vlastného dokumentárneho filmu Vandráci. Spoločne s kolegami Pavlom Liškom a Hynekom Bernardom doslova riskujú vlastné životy. Ako píše portál Novinky, s kamarátmi na motorkách prešli naprieč strednou Amerikou a najnovšie vyrazili do Papuy-Novej Guiney, aby preskúmali, ako žijú tamojší obyvatelia.

Na Instagrame svojich fanúšikov pravidelne informovali o zaujímavostiach zo svojich ciest a v jednom videu dokonca prezradili, že kvôli byrokracii uviazli na ostrove, kde mali žiť kanibali. Vo chvíli, ako skončili v džungli, si siahli na dno svojich síl. Ich stretnutia s domorodcami väčšinou prebiehali úplne bezproblémovo a 18. septembra ukončili svoju 7-týždňovú cestu.

"Cestu sme zakončili v rámci najväčšej papuánskej slávnosti Goroka Show. Ani sme nedúfali, že si tam zahráme. Ide o dôležitú slávnosť, pretože podnecuje udržiavanie miestnych tradícií a dejín ostrova," napísal herec na sociálnej sieti. Dobrodruhovia majú za sebou aj ďalšiu nepríjemnú skúsenosť. Keď sa presúvali do mesta Goroka, zaútočil na nich gang maskovaných mužov a tí boli ozbrojení mačetami a pištoľou. Ani jednému z nich sa napokon nič nestalo a všetky podrobnosti aj o tomto strete sa fanúšikovia dozvedia až v ich dokumente.