26. máj. 2024 o 08:00
žani, Koktejl

Richterová prekvapuje, stretáva sa so záhadnou Kollárovou mamičkou?! FOTO malých bračekov

placeholder
Barbora Richterová a Boris Kollár.
Zdroj: facebook/ Barbora Richterová a TASR

Zverejnila veľavravné fotky.

Domáce promi
26. máj. 2024 o 08:00
Richterová prekvapuje, stretáva sa so záhadnou Kollárovou mamičkou?! FOTO malých bračekov

Zverejnila veľavravné fotky.

Celé Slovensko sa mesiace prizeralo verejnej vojne medzi Borisom Kollárom a mamou jeho dvoch synov Barborou Richterovou. Na stranu bývalého predsedu parlamentu sa postavila Barbora Balúchová, s ktorou má tiež syna, aj jeho najstaršia dcéra Alexandra Horňáková. Aj medzi ženami došlo k slovnej prestrelke.

Ukázalo sa však, že aj Barbora má spojenca. Na sociálnej sieti sa podelila už niekoľkými fotkami synčeka Aarona s ďalším batoľaťom. "Bol ma pozrieť braček a zasa som mu zobral fľašu," napísala k jednému záberu, ktorý nájdete v galérii. Už pri prvom pohľade muselo každému udrieť do očí, ako sa drobci podobajú. Na príspevkoch označila Vanesu. O žene s rovnakým menom sa šepká, že porodila Kollárovi zatiaľ najmladšieho potomka. Jej mama Silvia pritom ešte nedávno ospevovala politika a kritizovala Richterovú.

13 potvrdených detí Borisa Kollára

Bývalý predseda parlamentu je známy zvodca žien, o čom svedčí aj množstvo detí a krások, ktoré sú súčasťou jeho života. V nasledujúcich riadkoch sa spomínajú len potomkovia, ktorých potvrdil sám Kollár.

Najstaršiu dcéru Alexandru má so Stankou Horňákovou. Mamičkou číslo dva sa stala Ivana Barnová. Kollárovi porodila dievčatko, ktoré dostalo meno Natália. Dcéru má tiež s političkou Petrou Krištúfkovou. Mama Ester vstúpila do strany Sme rodina v 2015 a následne pôsobila tiež v parlamente.

Slovenská playmate Andrea Heringhová má s politikom hneď dve deti. Dcéru Saru Zoe a syna Borisa. Kollárovi učarovala aj Martina Štofaníková (dnes manželka profesionálneho golfistu Roryho Sabbatiniho). Spolu majú syna Šimona Heliodora. Zairu porodila predsedovi parlamentu Monika Ostrihoňová.

Heringhová sa so špeciálnym miestom delí od minulého roka s Barborou Richterovou. Kollárovi porodila synov Artura a Aarona. Už celé mesiace vedie s otcom svojich detí vojnu a verejne mu vyčíta, že sa o chlapcov nezaujíma a požaduje od neho vyššie výživné. Spor dvojice sa dostal až pred sudcu.

Paula Simoes má s exšéfom NR SR syna Christiana Alexandra. Kollárovmu čaru podľahla aj speváčka Barbora Balúchová. Alexander Ján je už šesť rokov stredobodom jej vesmíru. Levičanka Mirka mu zasa porodila syna Markusa, ktorý tento rok oslávil tretie narodeniny. Dlhý zoznam uzatvára Laura a jej synček Abner.

Po nich pribudli ešte ďalšie deti, o ktorých sa len šepká. S Nikolou B. má mať syna Noela a s Vanessou H. doposiaľ najmladšieho syna.