26. máj. 2024 o 11:00
žani, Koktejl

FOTO Aha, čo Koščová doteraz skrývala! Katka otvorene: Stále si na to neviem zvyknúť

placeholder
Speváčka Katka Koščová
Zdroj: Instagram/katarina.koscova

Rieši to už dlhšiu dobu.

Domáce promi
26. máj. 2024 o 11:00
FOTO Aha, čo Koščová doteraz skrývala! Katka otvorene: Stále si na to neviem zvyknúť

Rieši to už dlhšiu dobu.

Speváčka Katka Koščová (42) si vybudovala úspešnú kariéru a založila krásnu rodinku. S manželom Michalom Pivovarom spečatili lásku ešte v 2010. O tri roky neskôr sa ich rodina rozrástla o synčeka Adama. Malá Anna bola zasa ich predčasný vianočný darček v 2017. Na svet sa vypýtala pár dní pred najkrajším sviatkom v roku.

Dvojnásobná mamina je síce verejnosti dobre známa, no fanúšikom sa najčastejšie ukazuje prirodzená. Filtre a líčenie by ste na jej bežných fotkách a videách hľadali márne. Katka sa vyparádi len kvôli koncertom. Nemožno o nej však povedať, že by na svoj vzhľad kašlala. Vyšlo najavo, že každý mesiac prechádza skrášľovacou úpravou.

Bývalá superstaristka bez okolkov priznala, že už dlhšie bojuje so šedinami. Dokonca sa ukázala bez zafarbených vlasov, čo by veľa žien nespravilo. Dodala, že na sivé vlasy ešte nie je pripravená. "Moja mamka bola komplet šedivá už pred tridsiatkou, ja tesne po. A stále si na to neviem zvyknúť," zverila sa sledovateľom a hlásila, že vlasy ide znova zafarbiť.