02. apr. 2024 o 07:30
jž, Koktejl

Ján Koleník v Let’s Dance rozplakal Petru Dubayovú: TIETO slová sa jej dotkli!

placeholder
Ján Koleník adresoval Petre Dubayovej osobné slová.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Petra úplne stratila slová.

Domáce promi
02. apr. 2024 o 07:30
Ján Koleník v Let’s Dance rozplakal Petru Dubayovú: TIETO slová sa jej dotkli!

Petra úplne stratila slová.

Sviatky Veľkej noci nám spríjemňovalo piate kolo tanečnej šou Let’s Dance a tím, ktorý na šou pracuje, vymyslel aj tematické kolo. Tanečníci predviedli okrem klasických tancov aj folklórne z rôznych kútov Slovenska a pravú tradičnú atmosféru dopĺňal tanečný folklórny súbor Šarišan.

Aby toto kolo bolo ešte viac špeciálne, do porotcovského kresla zasadol kráľ tanečného parketu a minuloročný porotca Ján Koleník (44), ktorý patrí medzi najobsadzovanejších hercov súčasnosti. Výraznou postavou je v slovenskom seriáli Dunaj, k vašim službám, v ktorom s ním hrajú aj niektorí účastníci tanečnej šou, ako napríklad Jakub Jablonský či Petra Dubayová.

S Petrou má Koleník v seriáli zakázaný románik a nespráva sa k nej príliš ukážkovo. A práve na to sa snažil Ján počas hodnotenia Petry v Let’s Dance poukázať. "Ja by som chcel upriamiť pozornosť, keďže už je tá Veľká noc, tak to, ako Matyáš (jej tanečný partner, pozn. red.) sa o tú svoju partnerku stará v tom tanci, ako ju vedie, aký je k nej pozorný a nežný a ona s ním pláva. Chlapi, nebite tie dámy na Veľkú noc, tancujte s nimi a takto pekne sa k nim správajte," vyhlásil Koleník.

Vzápätí Petre adresoval osobné slová. "Ty si Peti, je mi veľkou cťou s tebou hrať v Dunaji, pretože vidím, aká si zodpovedná, aká si pracovitá, mladá herečka. Ty si ako to bahniatko, o ktoré ja sa veľmi teda v tom Dunaji nestarám, lebo... bijem. A preto to tak krásne umelecky premosťujem, a teda správajme sa k sebe pekne. Ospravedlňujem sa ti, ale..," ocenil mladú herečku. Dubayovej sa jeho slová veľmi dotkli a takmer v okamihu sa jej začali tisnúť slzy do očí.