09. júl. 2024 o 17:00
lv, Koktejl

Nečakaná tragédia v lietadle: Žena († 24) v posledných chvíľach zápasila s bezpečnostným pásom!

placeholder
Zomrela pred štartom v lietadle v Austrálii.
Zdroj: gofundme.com

Jej rodina i priatelia sú zdrvení.

Zaujímavosti
09. júl. 2024 o 17:00
Nečakaná tragédia v lietadle: Žena († 24) v posledných chvíľach zápasila s bezpečnostným pásom!

Jej rodina i priatelia sú zdrvení.

Žena indického pôvodu zomrela tesne pred odletom lietadla z Austrálie. Do krajiny sa presťahovala v marci 2020 a prvýkrát sa chystala navštíviť svoju rodinu v Dillí, avšak let 20. júna sa jej stal osudným. Manpreet Kaur († 24) sa náhle zhoršil zdravotný stav po nástupe do stroja na letisku v Melbourne, píše portál Times of India.

Hovorca spoločnosti uviedol, že posádka lietadla aj záchranka jej poskytli núdzovú lekársku pomoc. Kaurovej priateľ Gurdip Grewal povedal, že Manpreet sa v posledných hodinách pred odchodom na letisko necítila dobre. „Keď nastúpila do lietadla, mala ťažkosti zapnúť si bezpečnostný pás," povedal.

Manpreetini priatelia zorganizovali finančnú zbierku pre jej smútiacu rodinu. „Naša drahá priateľka Manpreet nás opustila príliš skoro a zanechala v našich životoch prázdnotu, ktorá sa nikdy nedá zaplniť. Keďže smútime za jej odchodom, chceme sa spojiť, aby sme si uctili jej pamiatku a podporili jej rodinu v čase, keď to potrebuje," napísal Gurdip na stránke GoFundMe.

V rámci zbierky sa vyzbieralo necelých 23 088 eur z cieľovej sumy 27 711,30 eur. „Vaša podpora pre nás a Manpreetinu rodinu znamená veľmi veľa, pretože im pomáha prekonať toto náročné obdobie," odkázal na záver.

Manpreet pracovala na austrálskej pošte, zároveň študovala a túžila sa stať šéfkuchárkou. Podľa zverejnených správ zomrela na tuberkulózu.