Musela urobiť, čo bolo nevyhnutné! Spevácka legenda Maja Velšicová oslávi v máji okrúhlu deväťdesiatku. Za svoj život rozveselila a stále napĺňa srdcia radosťou nespočetné množstvo fanúšikov. Umelkyňa s optimistickým pohľadom na svet a nezameniteľným úsmevom si musela popritom na svojej púti poradiť aj s tvrdými lekciami osudu, no nikdy im neustúpila. Prišla o manžela Michala Slivku a pred piatimi rokmi sa navždy rozlúčila aj so svojím synom Borisom, ktorý náhle zomrel v Spojených štátoch amerických.
Okrem širokej rodiny fanúšikov, druhého syna Mária a milovanej netere jej ešte donedávna vlieval silnú energiu do žíl aj náháč Žolinko. Bohužiaľ, koniec si našiel aj tohto charizmatického spoločníka. "Môj Žolinko... On už je v psom nebíčku. Dožil sa neuveriteľných 18 rokov. Dostal toľko lásky, že ho to tu držalo pri živote v dobrom zdraví veľmi dlho. Ale potom mu už vypovedali službu zadné nožičky. Videla som, že trpí, a to som nemohla dopustiť. Nezaslúžil si bolesť, preto som sa rozhodla dať ho uspať," povedala pre Koktejl.sk so slzami v očiach Maja Velšicová, ktorá sa doteraz snaží zmieriť s tým, že inak mu už pomôcť a uľaviť nemohla.
"Bolo to strašne ťažké rozhodnutie. Dodnes ma bolí ten jeho pohľad, keď sme boli u lekára na tej postieľke. Pozeral sa na mňa s takou výčitkou... Nikdy na to nezabudnem. Myslela som si, že si vezmem iného psíka, ale nejde to. Už by som to nezvládla. Rozhodla som sa túto kapitolu uzavrieť," prezradila nám interpretka dojímavého hitu Holubienka, ktorá má na internete niekoľkomiliónov zhliadnutí.
