22. feb. 2024 o 14:08
Koktejl

Adela Vinczeová naložila našim susedom: Kto už len rozumie Čechom?!

Odviazala sa.

Celebrity
22. feb. 2024 o 14:08
Adela Vinczeová naložila našim susedom: Kto už len rozumie Čechom?!

Odviazala sa.

Už v piatok 23. februára o 20.30 h na Jednotke pokračuje 14. séria šou Milujem Slovensko ďalšou premiérovou epizódou. Moderátor Martin Nikodým privíta v štúdiu opäť dva súťažné tímy zložené tentokrát z mladých hercov. Pod vedením kapitánky Adely Vinczeovej budú súťažiť Kristína Spáčová, Jakub Jablonský a Matúš Beniak. V tíme Dana Dangla bude proti ním stáť trojica Petra Dubayová, Michaela Trokanová a Vladislav Plevčík.

Mladá herecká generácia má množstvo možností a často sa im podarí študovať aj v zahraničí. Výnimkou nie sú ani Jakub Jablonský, ktorý študoval vo Veľkej Británii a Kristína Spáčová, ktorá si počas štúdia odskočila do Poľska. A práve poľština je to, čo Adelu zaujalo, keďže k slovenčine má veľmi blízko, čo okomentovala tým, že je to vlastne úplne zbytočný jazyk. Kristína upozornila, že Poliaci síce veľmi dobre rozumejú Slovákom, ale nerozumejú Čechom. To nahralo na urážku našich susedov nielen Adele, ale aj moderátorovi Martinovi Nikodýmovi.

Pozrite si v ukážke, čo na adresu Čechov povedali a nenechajte si ujsť aj premiérovú epizódu 14. série šou Milujem Slovensko už v piatok o 20.30 h na Jednotke!