18. máj. 2024 o 04:30
Koktejl

Forgáč prezradil o Dočolomanskom, čo vedel málokto: Bol som toho svedkom niekoľkokrát

Doteraz na to spomína.

Celebrity
18. máj. 2024 o 04:30
Forgáč prezradil o Dočolomanskom, čo vedel málokto: Bol som toho svedkom niekoľkokrát

Doteraz na to spomína.

V obľúbenej relácii RTVS Hit roka moderátor Ján Žgravčák privítal v kreslách Marcela Forgáča, Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú a Michala Hudáka. Prostredníctvom krátkych ukážok sa spolu vrátili do rokov 1982, 1994 a 1972. Jednou z tém, ktorej sa glosátori spolu s moderátorom Jánom Žgravčákom venovali v tohto týždňovom Hite roka boli stretnutia s legendami.

Marcel Forgáč si tak zaspomínal na zážitok s legendárnym Michalom Dočolomanským. Ten účinkoval v mnohých slovenských a českých filmoch, v televíznych seriáloch ako napríklad Sváko Ragan, Alžbetin dvor, Horská služba a vo filmoch ako Tri gaštanové kone, Medený gombík, Garsónka a v mnohých ďalších televíznych inscenáciách. V úspešnej divadelnej hre Na skle maľované stvárňoval titulnú úlohu Jánošíka od roku 1974 až do 2002 a predstavenie zaznamenalo 642 repríz.

Jednoducho Michala Dočolomanského poznali v celom bývalom Československu. Tento charizmatický herec si bol svojej slávy vedomý a niekedy to aj vtipne využíval. Ako? Pozrite si ukážku, dozviete sa a aj sa zabavíte. Nenechajte si však ujsť reláciu Hit roka každý štvrtok večer o 20.30 h na Jednotke!