17. sep. 2023 o 14:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Nečakané slová Petrany po rozchode Tomáša s Marcelou: Píšeme si, mám aj letenku!

placeholder
Petrana neprestáva šokovať.
Zdroj: Instagram/petranagala, Instagram/tomas_tarr

Dajú sa zase dokopy?

Domáce promi
17. sep. 2023 o 14:00
Nečakané slová Petrany po rozchode Tomáša s Marcelou: Píšeme si, mám aj letenku!

Dajú sa zase dokopy?

Nedávny rozchod televízneho ženícha Tomáša Tarra (30) a Marcely Dolniakovej otriasol slovenským šoubiznisom. Kým Tomáš si šiel liečiť zlomené srdce k moru, Marcela si tesne po rozchode užívala na párty s českou influencerkou Veronicou Biasiol. K rozchodu sa pre portál Markíza vyjadrila aj ženíchova bývalá priateľka Petrana Galatea. Čo o ňom povedala?

Z rozchodu Tomáša a Marcely bola Petrana v šoku a rozhodne to nečakala. "Ja som nikdy nechcela, aby sa rozišli, mne je jedno, že kto je s kým vo vzťahu. Niekto mi napísal, že Marcela si vymazala fotky a videá s Tomášom, ale nesledujem ju, takže nevedela som, či to bola pravda. Kamarátka mi neskôr povedala, že je to tak. Povedala som si, že je to zvláštne, ale myslela som, že si robí promo, že si vymaže fotky a bude sa o nej písať," uviedla Petrana.

Keď ale prišlo vyhlásenie o rozchode, nemohla veriť vlastným očiam a rozmýšľala, či to má súvis s jej vyjadreniami na Tomášovu adresu. Petrana totiž o svojom ex nehovorila v superlatívoch a tvrdila, že počas ich vzťahu si písal s inými ženami, vulgárne jej nadával a mal jej vyhadzovať na oči, že len vďaka nemu vyhrala celú šou a mala by mu byť za všetko vďačná.

"Ľudia si myslia, že v tom mám prsty, ale neviem povedať, že čo sa medzi nimi stalo," pokračovala. Na otázku, či by sa s Tomášom dala zase dokopy, odpovedala stručne: "Nie, ďakujem." Keď sa jej reportér spýtal, či je s ním stále v kontakte, odpovedala veľmi sarkasticky: "Áno, píšeme si každý deň. Už mám zarezervovanú letenku."