08. dec. 2023 o 18:00
izabela, Koktejl

Ukrajinku zbalil ženáč, potom jej dal kopačky: Cirkus v dome milenca! Sila, čo urobila

placeholder
Ukrajinka Sofiia Karkadym.
Zdroj: instagram.com/sonya_dobrvlsk

Príbeh mladej utečenkyne má mnoho nečakaných zvratov.

Zaujímavosti
08. dec. 2023 o 18:00
Ukrajinku zbalil ženáč, potom jej dal kopačky: Cirkus v dome milenca! Sila, čo urobila

Príbeh mladej utečenkyne má mnoho nečakaných zvratov.

Ukrajinská kráska, ktorá sa dala dokopy so ženatým Britom po tom, čo prišla bývať do jeho rodinného domu, sa priznala, že pohrýzla policajta, keď sa ju snažil odtiahnuť z príbytku jej teraz už bývalého milenca, informuje Daily Star.

Sofiia Karkadymová (23) v pondelok 4. decembra predstúpila pred súd po napadnutí policajta, keď sa ju pokúšali odviesť z domu jej bývalého partnera Tonyho Garnetta. Sofiiu prichýlili Tony (30) s dlhoročnou partnerkou Lornou (28), keď ušla pred ruskou inváziou na Ukrajine.

Tony a Sofiia sa do seba zamilovala v máji roku 2022 a mužov rodinný dom opustili len 10 dní od Sofiinho príchodu do Bradfordu. Pár sa potom presťahoval do prenajatého domu v tom istom meste. Veci sa však rýchlo zmenili a Tony obvinil Sofiiu z násilného správania a nadmerného pitia alkoholu.

Sofiia následne 29. mája 2023 vnikla do príbytku bývalého milenca a odmietla opustiť nehnuteľnosť. Políciu privolal sused, ktorý sa sťažoval na rozruch prichádzajúci zvnútra.

Policajti sa niekoľkokrát pokúsili ženu vziať so sebou, no odmietla ísť. Sofii potom nasadili putá, ale podarilo sa jej vykĺznuť. Policajt Jordinson a jeho kolega ju teda zdvihli a vyniesli z bytu, pričom jej spútali ruky za chrbtom. "Obžalovaná sa pozrela dolu a potom mi zahryzla do ruky medzi palec a ukazovák na pravej ruke. Vykríkol som a zhodil ju na zem, aby som zabránil jej opätovnému hryzeniu," šokoval na súde poranený policajt.

Sofiia dnes žije opäť na Ukrajine, ale vrátila sa do Bradfordu špeciálne kvôli súdu. Po invázii strávila nejaký čas v rôznych častiach Európy, než skončila v grófstve West Yorkshire. "Pila a práve zistila, že jej priateľ na Ukrajine bol zabitý," vysvetlila nepochopiteľné správanie u exmilenca na súde jej právnička. Sofii napokon v tomto nezvyčajnom prípade nariadili zaplatiť odškodné vo výške 150 libier (174 eur). Predpokladá sa, že sa plánuje vrátiť na Ukrajinu čo najskôr.