09. júl. 2024 o 11:00
žani, Koktejl

Adela Vinczeová prekvapila fotkou: TOTO by ste na jej profile pred príchodom Maxíka nikdy nevideli!

placeholder
Moderátorka Adela Vinczeová.
Zdroj: instagram/trochu_inak_s_adelou

Vyvalili ste sa takto niekedy?

Domáce promi
09. júl. 2024 o 11:00
Adela Vinczeová prekvapila fotkou: TOTO by ste na jej profile pred príchodom Maxíka nikdy nevideli!

Vyvalili ste sa takto niekedy?

Adele Vinczeovej (43) sa skvele podarilo zladiť rolu matky s pracovnými záväzkami. Už niekoľkokrát zopakovala, že synovi Maxíkovi venuje veľkú väčšinu času. Natáčanie projektov prebieha cez deň, je nárazové a občasné. Iné to bolo len pri Let’s Dance, kedy spolu s manželom Viktorom Vinczem trávili pred kamerami dlhé hodiny do noci. Pomocnú ruku dvojici podali rodičia blondínky. Jozef a Mária Banášovci to majú k dcére na skok a o vnúčika sa bez problémov postarali.

Pri dvojročnom chlapčekovi sa Adela nezastaví počas celého dňa. Vek Maximilána odhalila moderátorka len nedávno, keď ukázala na sociálnej sieti narodeninovú tortu pre malého oslávenca. Z Instagramu sa pritom v poslednej dobe takmer úplne odmlčala a vysvetlila aj prečo.

"Nedávam sem toho veľa. Úprimne sa mi veľmi nechce. Ale zároveň sa z vás tešíme. Tak keď ma niečo poteší, zaujme, a bude dávať zmysel to zdieľať, tak sa ozvem," prisľúbila. Počas víkendu svoje slová splnila a zverejnila svoju fotku, akú by ste u nej na profile pred adopciou Maxíka hľadali márne. Nájdete ju v galérii.

Narodeninové vyznanie deda Banáša

Jozef Banáš a jeho manželka si s chlapčekom vybudovali silné puto a robí im veľkú radosť. Pri príležitosti druhých narodenín Maxíka mu spisovateľ a bývalý diplomat venoval milé slová.

"Maxinko náš milovaný, ako štvormesačný si vošiel k svojej vtedy pätnásťročnej sesternici Natálke do našej rodiny. Náš maličký anjelik, zmenil a naplnil si život nielen tvojej mamine a ockovi, svatovcom zo Šale, ale i nám - babinke a dedovi z Bratislavy. V týchto dňoch sa dožívaš dvoch rokov," napísal na sociálnej sieti.

"Želáme ti, aby si bol tým najšťastnejším Maxinkom na svete, aby si žiaril v našich dňoch "jak pôjdu letá, dnes, zajtra i na konci sveta". P.S. Mysli na to, že maturita je tu o chvíľu," zažartoval na záver Banáš a pripojil aj fotku, na ktorej je chlapček, Adela a babička.