12. feb. 2024 o 06:00
žani, Koktejl

Komička Evelyn: Vážna operácia! Diagnózu sa dozvedela náhodou, hrozilo to najhoršie

placeholder
Komička Evelyn podstúpila zásadnú operáciu.
Zdroj: Instagram/evelynjefresh

Dáva sa opäť dokopy.

Domáce promi
12. feb. 2024 o 06:00
Komička Evelyn: Vážna operácia! Diagnózu sa dozvedela náhodou, hrozilo to najhoršie

Dáva sa opäť dokopy.

Komička Eva Kramerová alias Evelyn je na sociálnych sieťach veľmi aktívna a preto jej fanúšikovia okamžite spozorneli, keď sa dlhšie neozvala. Po dvoch týždňoch prelomila mlčanie a vyšlo najavo, že skončila na operačnom stole.

Zverejnila fotky z nemocnice a aj záber tváre, ktorý chcel odvahu. "Ahojte Pusinky, mám po vážnej operácii a žijem a teším sa. Tí čo mi písali a nevedeli, že čo sa cvaká, tak cvakala sa mi sánka a som maród," zverila sa Evelyn. O svojom probléme s dýchacími cestami sa dozvedela vlastne náhodou, keď si dávala robiť strojček na zuby.

Skontaktovala sa s lekárom, následne to už malo rýchly spád a Evelyn podstúpila zásadnú operáciu. "Aj som vám chcela o tom povedať, ale keďže sa tento “happening” dial na mojej hlave, nevedela som rozprávať ani som úplne nevládala “žiť”, ale už trošku vládzem, tak som vás chcela pozdraviť," začala komička so svojou zvyčajnou dávkou pozitívnej energie.

"Veľa z vás mi písalo a strachovalo sa čo je naozaj krásne. Ďakujem. Každopádne nebudem hovoriť odborné názvy, ale v skratke: mala som úplne stlačenú dýchaciu trubicu, hlavne v spánku som cítila, že neodpočívam, ale väčšinou som celú noc lapala po dychu a znova a znova sa pridúšala (apnoe). Bolo veľmi nepríjemné s tým žiť a hlavne bolo riziko, že s tým ani dlho žiť nemusím. Lebo keď sa vám nedokysličuje mozog, darmo budete meditovať," šokovala fanúšikov.

Vysvetlila im tiež, čo musela podstúpiť. "Bolo treba posunúť obe čeľuste dopredu, aby vznikol priestor. Takto to opisujem ja ako laik. V preklade cez hlavu mi prešiel vlak, zlámal mi kostičky, prišrobovalo sa čosi a mne sa teraz dobre dýcha," opísala otvorene komička. Ľudia jej posielajú cez komentáre objatia a Evelyn prajú skoré zdravenie.