30. máj. 2024 o 14:34
krsk, Koktejl

Veľký posun v jej živote! Puškárová oznámila dôležitú správu: Pravda o mojej maródke

placeholder
Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová.
Zdroj: instagram/zlaticapuskarova

Známa tvár spravodajstva sa rozhodla prehovoriť.

Domáce promi
30. máj. 2024 o 14:34
Veľký posun v jej živote! Puškárová oznámila dôležitú správu: Pravda o mojej maródke

Známa tvár spravodajstva sa rozhodla prehovoriť.

Moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová (46) sa od vlaňajšieho novembra pre chorobu ovplyvňujúcu jej prejav stiahla z televíznych obrazoviek a nasledujúce mesiace venovala liečbe a času strávenému s rodinou.

Medzi jej neprítomnosťou a aktuálnym obdobím, ktoré naznačuje nádej na jej skorý návrat, sa v Markíze strhla vojna medzi vedením a moderátorom relácie Na telo Michalom Kovačičom. K tomu prišli správy, že Puškárová mala už moderovať konfereciu. Znamená to, že sa jej zdravie lepší a diváci sa môžu tešiť?

"Dnes som si na titulke denníka prečítala, prečo som moderovala vedeckú konferenciu, keď som na maródke a prečo sa nevraciam do Televíznych novín. Rozumiem tomuto neutíchajúceho záujmu, aj preto vám ponúkam čiastočné vysvetlenie. Predovšetkým už nie som PN. Ďakujem lekárom za starostlivosť, do bodky sa naplnili ich predpovede, že respiračné komplikácie môžu trvať aj pol roka. Úprimne som to odmietala prijať a ako ma mnohí poznáte, chcela som sa vrátiť do práce čo najskôr," uviedla moderátorka na Instagrame.

"Musela som ale skloniť hlavu, utíšiť moju vášeň pre udalosti a trpezlivo čakať. Nakoniec som za toto obdobie “vzdialenia sa” veľmi vďačná. Získala som nadhľad, sledovala som udalosti z optiky reálneho života medzi ľuďmi a bola som podobne ako mnohí sklamaná, kam sme sa ako spoločnosť posunuli. Nekonečné spory v rôznych oblastiach života, konfliktné vyhlásenia, more súdov nad konaním iných, v koncovke streľba," dodala Puškárová s tým, že dostala nápad a niečo chystá. Fanúšikom odkázala, že ich bude o všetko v primeranom čase informovať!