23. feb. 2024 o 04:00
Koktejl

Gabriela Marcinková priznala, že padli škaredé slová: Nakričala na váženého českého herca!

Mohla sa poriadne odviazať.

Celebrity
23. feb. 2024 o 04:00
Gabriela Marcinková priznala, že padli škaredé slová: Nakričala na váženého českého herca!

Mohla sa poriadne odviazať.

Medzinárodnými cenami ovenčený populárny seriál Call my agent má česko-slovenskú verziu! Adaptáciu úspešnej francúzskej série v lete nakrútili dve televízne skupiny pre svoje TV stanice. Seriál je už od 10.1. 2024 dostupný na streamovacích VOD platformách JOJ play a Prima+ a v marci sa chystá jeho štart na JOJke a Prime.

V kastingovej agentúre je každý deň plný nástrah a zložitých situácií – a to pracovných aj ľudských. Snaha uspokojiť náročné potreby hereckých hviezd, neustály boj s konkurenciou, komplikované osobné vzťahy, ktoré sa pletú do pracovných záležitostí. To všetko musí každý agent zvládnuť a obstáť v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, rovnako aj dojemných momentov a skutočnú ľudskú drámu. Aj toto je nový seriál televízie JOJ.

Jedinečnosť celého projektu dopĺňa zábavný a divácky vďačný model, v ktorom herecké hviezdy, ktoré agentúra zastupuje, hrajú samé seba. Tým je projekt zásadne iný, než väčšina seriálov. Agenti spolu fungujú ako zábavne rozhádaná a citovo veľmi prepojená rodina, ktorá sa napriek všetkým prekážkam dokáže v prípade ohrozenia vždy zomknúť.

Herecké hviezdy hrajú samé seba ako klientov agentúry – tento model umožňuje ponúknuť divákom bežne nedostupné herecké hviezdy. Každá epizóda má svoj samostatný uzatvorený príbeh s jednou hereckou hviezdou (príbeh je fiktívny, ale herecká hviezda v ňom hrá samu seba).

Gabriela Marcinková a Táňa Pauhofová pre Koktejl.sk porozprávali, aké to bolo hrať v tomto novom projekte. Gabika Marcinková dokonca priznala, že sa pri nakrúcaní mohla odviazať. Prečo nakričala po svojom známom českom kolegovi? Pozrite si naše video a dozviete sa viac.